Marvel’s Spider-Man 2 Poradnik do trofeów

 • Szacunkowy poziom trudności: 2/10
 • Przybliżony czas do zdobycia platyny: 30-40 h (20h fabuła + 20h znajdźki i zadania poboczne)
 • Trofea Offline: 42 (1, 2, 17, 22)
 • Trofea możliwe do pominięcia podczas przechodzenia fabuły: brak
 • Trofea zbugowane: Uwaga na trofeum Najlepszy , a zwłaszcza na Zasłony łowców. Czasami po ukończeniu, zasłona nie zostaje zaliczona na mapie, a przez to nie można odblokować bazy łowców. Najlepiej podczas zbierania przedmiotów kolekcjonerskich dokonuj zapisu gry i sprawdzaj przed i po zebraniu znajdźki czy została zaliczona. Jeżeli nie wczytaj zapis i spróbuj ponownie.
 • Czy poziom trudności wpływa na trofea?: Nie. Możesz ukończyć grę na najniższym poziomie trudności.
 • Minimalna liczba przejść: 1
 • Swobodna podróż ?: Po ukończeniu fabuły można swobodnie poruszać się po świecie gry i kończyć wszystko czego nie udało się w trakcie przechodzenia gry.
Oddanie

Oddanie

Zbierz wszystkie trofea

Platyna

Zbierz pozostałe trofea, aby odblokować to najwyższe.

Najlepszy

Najlepszy

Ukończ wszystkie dzielnice w 100%

Złote trofeum

W Marvel’s Spider-Man 2 mamy 160 kolekcjonerskich lokalizacji w 14 dzielnicach. Musisz zebrać wszystkie aby ukończyć dzielnicę w 100%. Do odszukania jest 14 Wspomnień Marko, do zrobienia jest 23 zdjęcia, 6 zadań z MSMZS, 10 skrytek Prowlera, 4 misje Flame’a, 5 misji Brooklyn Visions, 9 eksperymentów FEM, 11 zasłon łowców, 4 bazy łowców, 43 spider-boty, 10 Mysteriów, 2 misje w Muzeum Kultury, 9 Nierozpoznanych Celów, 10 Gniazd Symbiontów.

Uzdrowić świat

Uzdrowić świat

Ukończ główną linię fabularną

Złote trofeum

Trofeum niemożliwe do pominięcia. Otrzymasz je za ukończenie wszystkich 31 misji fabularnych.

Na maksa

Na maksa

Kup wszystkie ulepszenia gadżetów

Srebrne trofeum

Wszystkie gadżety odblokowujesz z postępu historii , a kupujesz je w menu „Gadżety”. Jest ich 5, a każdy z nich ma 5 ulepszeń. Kosztuje to odpowiednią ilość zasobów, które zdobywasz za zbieranie przedmiotów kolekcjonerskich i wykonywanie zadań potrzebnych do ukończenia dzielnicy w 100%. Otrzymujesz wystarczającą ilość zasobów, aby kupić wszystkie gadżety, kostiumy i technologie kostiumu, gdy osiągniesz 100% w dzielnicach, z wyjątkiem 1000-2000 części sprzętu, które możesz szybko zdobyć z przestępstw i/lub odszukać w skrzyniach.
Zakup wszystkich ulepszeń gadżetów kosztuje 4495 części sprzętu + 28 żetonów miejskich + 76 rzadkich części sprzętu + 31 żetonów bohatera.

Oto wszystkie 5 gadżetów i ich ulepszeń:

Wyrzutnia sieci (automatyczne odblokowanie podczas przechodzenia fabuły) – łącznie: 585 części sprzętu + 5 żetonów miejskich + 10 rzadkich części sprzętu + 4 żetony bohatera

Szybsze odnawianie: 115 części sprzętu + 2 żetony miejskie
Zwiększona pojemność: 115 części sprzętu + 3 żetony miejskie
Recykling: 115 części sprzętu + 4 rzadkie części sprzętu
Rozbryzg: 120 części sprzętu + 6 rzadkich części sprzętu
Odepchnięcie siecią: 120 części sprzętu + 4 żetony bohatera

Strzał wzwyż (automatyczne odblokowanie podczas przechodzenia fabuły) – łącznie: 640 części sprzętu + 6 żetonów miejskich + 12 rzadkich części sprzętu + 5 żetonów bohatera

Zwiększona pojemność I: 115 części sprzętu + 2 żetony miejskie
Siła wybicia: 115 części sprzętu + 5 rzadkich części sprzętu
Zwiększona pojemność II: 115 części sprzętu + 4 żetony miejskie
Siła rażenia: 140 części sprzętu + 5 żetonów bohatera
Odrzucająca salwa: 155 części sprzętu + 7 rzadkich części sprzętu


Sieciołap (do kupienia w menu Gadżety za 115 części sprzętu + 3 żetony miejskie) – łącznie: 895 części sprzętu + 9 żetonów miejskich + 14 rzadkich części sprzętu + 5 żetonów bohatera

Bombardowanie: 115 części sprzętu + 3 żetony miejskie
Zwiększony zasięg: 170 części sprzętu + 6 rzadkich części sprzętu
Siła przyciągania: 165 części sprzętu + 5 żetonów bohatera
Wszystkie chwyty: 155 części sprzętu + 3 żetony miejskie
Remiks: 175 części sprzętu + 8 rzadkich części sprzętu

Salwa dźwiękowa (automatyczne odblokowanie podczas przechodzenia fabuły) – łącznie: 1015 części sprzętu + 4 żetony miejskie + 18 rzadkich części sprzętu + 5 żetonów bohatera

Rozbrojenie wybuchem: 200 części sprzętu + 5 żetonów bohatera
Wabik: 190 części sprzętu + 5 rzadkich części sprzętu
Zwiększona pojemność: 195 części sprzętu + 4 żetony miejskie
Fala uderzeniowa: 220 części sprzętu + 6 rzadkich części sprzętu
Zaminowanie: 210 części sprzętu + 7 rzadkich części sprzętu

Rykoszetująca sieć (do kupienia w menu gadżetów za 200 części sprzętu + 6 żetonów bohatera) – łącznie: 1360 części sprzętu + 4 żetony miejskie + 22 rzadkie części sprzętu + 12 żetonów bohatera

Przełożenie kinetyczne: 225 części sprzętu + 6 rzadkich części sprzętu
Zwiększona pojemność: 225 części sprzętu + 7 rzadkich części sprzętu
Zwiększona moc: 220 części sprzętu + 6 żetonów bohatera
Prawy sieciowy: 240 części sprzętu + 4 żetony miejskie
Rozszczepienie sieci: 250 części sprzętu + 9 rzadkich części sprzętu

ŁĄCZNIE: 4495 części sprzętu + 28 żetonów miejskich + 76 rzadkich części sprzętu + 31 żetonów bohatera

Kostiumowy komplet

Kostiumowy komplet

Kup wszystkie dostępne kostiumy

Srebrne trofeum

Kostiumy można kupić w menu „Kostiumy”. Ich zakup kosztuje odpowiednią ilość zasobów. Wszystkie stroje i materiały otrzymasz, pracując nad 100% ukończeniem dzielnic. Kilka strojów nie kupujesz bezpośrednio, lecz odblokujesz je z postępów w fabule i po zebraniu niektórych przedmiotów kolekcjonerskich. Warianty kolorystyczne nie są wymagane do tego trofeum..

Pod maską

Pod maską

Ukończ „Wielki finał”

Srebrne trofeum

„Wielki Finał” to nazwa ostatniego przedmiotu kolekcjonerskiego „Mysterium”. Pojawia się dopiero po wykonaniu wszystkich innych Mysteriów. Są to wyzwania bojowe, w których wystarczy zdobyć brązową ocenę. Następnie otrzymasz znacznik zadania w Centrum Brooklynu, prowadzący do ostatniego Mysterium zwanego „Wielkim Finałem”.

Niesamowity

Niesamowity

Osiągnij maksymalny poziom

Srebrne trofeum

Poziom 60 jest maksymalnym poziomem jaki możesz zdobyć. Automatycznie osiągniesz poziom 60 w drodze do 100% ukończenia dzielnic. Nie musisz specjalnie zwracać uwagi na to trofeum. Sama fabuła pozwoli Ci dojść do około 28 poziomu (ignorując całą zawartość poboczną). Pozostałe poziomy osiągniesz podczas zbierania przedmiotów kolekcjonerskich potrzebnych do ukończenia dzielnic.

Gromadzenie danych

Gromadzenie danych

Ukończ „Cel rozpoznany”

Srebrne trofeum

„Cel rozpoznany” to nazwa ostatniego przedmiotu kolekcjonerskiego „Nierozpoznane cele”. Pojawia się dopiero po zebraniu wszystkich innych Nierozpoznanych celów. Następnie otrzymasz znacznik zadania w Midtown, który cię do niego doprowadzi.

Karmazynowa Godzina

Karmazynowa Godzina

Ukończ „Gaszenie płomieni”

Srebrne trofeum

„Gaszenie płomieni” to nazwa ostatniej misji pobocznej „Flame”. Pojawia się dopiero po ukończeniu wszystkich pozostałych misji. Następnie otrzymasz znacznik zadania w Williamsburgu, który cię do niego doprowadzi.

Dezynsekcja

Dezynsekcja

Skończ wszystkie gniazda symbiontów

Srebrne trofeum

W Marvel’s Spider-Man 2 jest 10 lokalizacji z gniazdami symbiontów. Te przedmioty kolekcjonerskie są potrzebne do ukończenia Dzielnicy w 100%. Pierwsze 4 stają się dostępne po zadaniu 26: “Kłopoty z Harrym”, pozostałe 6 odblokowuje się po misji 28: “Wyzwolenie z więzów”. Podczas całej serii tych zadań musisz podłożyć salwę dźwiękową w gnieździe Symbiontów. Gniazda wyglądają jak świecące czerwone worki leżące na podłodze z wystającymi kolcami. Po podłożeniu salwy dźwiękowej pojawią się fale wrogów. Po lewej stronie będzie widoczny licznik czasu, a u góry ekranu stan salwy dźwiękowej. Musisz bronić ładunku przed wrogami, dopóki licznik czasu nie osiągnie zera, wtedy gniazdo zostanie wysadzone w powietrze.

Ziarenka piasku

Ziarenka piasku

Poskładaj fragmenty wspomnień

Brązowe trofeum

W grze mamy do odnalezienia 14 wspomnień Marko. Pierwsze z nich zdobędziesz automatycznie w drugiej misji głównej: “Wszystko po kolei”, po czym odblokujesz możliwość zbierania pozostałych wspomnień Marko. Ostatnia lokalizacja stanie się dostępna po zebraniu wszystkich pozostałych Wspomnień Marko.

Dajcie nam spokój

Dajcie nam spokój

Ukończ „Nie bój się”

Srebrne trofeum

Automatyczne trofeum fabularne, którego nie można przegapić. Odblokowuje się po 25 zadaniu głównym “Nie bój się”.

Wielkie Łowy

Wielkie Łowy

Ukończ „Wszystko można zniszczyć”

Srebrne trofeum

Automatyczne trofeum fabularne, którego nie można przegapić. Odblokowuje się po 24 zadaniu głównym “Wszystko można zniszczyć”.

Znaleźć i zniszczyć

Znaleźć i zniszczyć

Zneutralizuj wszystkie bazy Łowców

Brązowe trofeum

W tym celu musisz ukończyć wszystkie 11 Zasłon Łowców i wszystkie 4 Bazy Łowców. Ukończenie wszystkich Zasłon Łowców w dzielnicy odblokowuje Bazę Łowców w tej dzielnicy:

Miły Spider-Man z sąsiedztwa

Miły Spider-Man z sąsiedztwa

Ukończ wszystkie zadania z MSMZS

Srebrne trofeum

Aby zdobyć to trofeum musimy ukończyć wszystkie 6 zadań z MSMZS. Zadania odblokowują się stopniowo wraz z postępem fabuły. Pierwsze zadanie z MSMZS dostępne jest po trzecim zadaniu głównym “Pokaż mi Nowy Jork”, a ostatnie po zadaniu 18 “Mam skrzydła”.

Lekarstwo

Lekarstwo

Ukończ „Wybrał cię”

Srebrne trofeum

Automatyczne trofeum fabularne, którego nie można przegapić. Odblokowuje się po 20 zadaniu głównym “Wybrał cię”.

Furia

Furia

Użyj zdolności symbionta 25 razy w czasie trwania „Furii symbionta”

Srebrne trofeum

“Zdolności symbionta” oraz “Furia symbionta” są dostępne tylko dla Petera (nie Milesa).
Najpierw musisz ukończyć piętnaste zadanie główne “Dobrzy ludzie”, aby odblokować „Furię symbionta”. Dodaje to żółty pasek w prawym górnym rogu ekranu, który ładuje się powoli podczas walki. Po całkowitym naładowaniu paska naciśnij L3+R3, aby wykonać „Furię symbionta”. To sprawia, że Peter jest potężniejszy na krótki okres. Kiedy “Furia symbionta” jest aktywna, musisz aktywować Zdolności Symbionta 25 razy. Wyposaż 4 z tych umiejętności i upewnij się, że wszystkie są naładowane i gotowe przed aktywacją Furii. Następnie używaj wszystkie 4 zdolności, zanim Furia się skończy.

Dostępne zdolności symbionta:

 • Cios Anti-Venoma (odblokuje się podczas przechodzenia fabuły)
 • Bomba Anti-Venoma (odblokuje się podczas przechodzenia fabuły)
 • Uderzenie Anti-Venoma (musisz zakupić Uderzenie symbionta z drzewka umiejętności Petera)
 • Wybuch Anti-Venoma (odblokuje się podczas przechodzenia fabuły)
 • Burza Anti-Venoma (odblokuje się podczas przechodzenia fabuły)
 • Szarpnięcie Anti-Venoma(musisz zakupić Uderzenie symbionta z drzewka umiejętności Petera)
Fundacyjny fundament

Fundacyjny fundament

Ukończ wszystkie eksperymenty FEM

Srebrne trofeum

W grze jest do odnalezienia 9 lokalizacji eksperymentów FEM. Po raz pierwszy stają się one dostępne po siódmej misji “Uzdrawianie Świata”. Ostateczna lokalizacja stanie się dostępna po ukończeniu historii i ukończeniu poprzednich 8 lokalizacji. Eksperymenty FEM wymagają udania się we wskazane miejsce, a następnie rozegrania minigry. Lokalizacja każdego eksperymentu znajduje się w filmie poniżej:

Wyewoluowany

Wyewoluowany

Pokonaj 100 wrogów zdolnościami wyewoluowanego jadu

Srebrne trofeum

„Zdolności wyewoluowanego jadu” są dostępne tylko dla Milesa (nie Petera). Są to następujące 4 umiejętności:

 • Łańcuch Błyskawic
 • Trzask Pioruna
 • Odwrócony przepływ
 • Porażenie

Wszystkie zdolności odblokują się podczas przechodzenia fabuły. Jedyne co musisz zrobić to je wyposażyć w menu “Zdolności”. Aby trafienie zostało zaliczone, musisz zadać ostatni cios, który zabije wroga, korzystając z tych 4 umiejętności. Jeśli trafienie nie zabije wroga, nie będzie ono wliczane do trofeum. Najlepiej wcześniej osłabić wrogów, a następnie wykańczać ich przy pomocy powyższych zdolności.

Uzbrojony i niebezpieczny

Uzbrojony i niebezpieczny

Pokonaj 100 wrogów zdolnościami pajęczych ramion

Srebrne trofeum

„Zdolności Pajęczych ramion” są dostępne tylko dla Petera (nie Milesa). Są to następujące 4 umiejętności:

 • Pajęczy Grad
 • Pajęczy Pęd
 • Pajęczy wstrząs
 • Pajęcze smagnięcie

Zdolności odblokowują się automatycznie w miarę postępów w historii oraz poprzez zakup ich w drzewku umiejętności Petera. Można je wyposażyć w menu „Umiejętności”. Aby pokonanie wroga się liczyło, musisz zadać ostatnie trafienie korzystając z tych 4 umiejętności. Jeśli trafienie nie zabije wroga, nie będzie ono wliczane do trofeum. Najlepiej wcześniej osłabić wrogów, a następnie wykańczać ich przy pomocy powyższych zdolności.

Inne wyjście

Inne wyjście

Ukończ „W potrzasku”

Brązowe trofeum

Automatyczne trofeum fabularne, którego nie można przegapić. Odblokowuje się po 23 zadaniu głównym “W potrzasku”.

Pełne wyposażenie

Pełne wyposażenie

Kup wszystkie ulepszenia technologii kostiumu Spider-Mana

Brązowe trofeum

W tym wyzwaniu musisz kupić wszystko z menu „Technologia Kostiumu” (odblokowane w 6 zadaniu głównym Pojednanie). Mamy 4 technologie kostiumu, a każda technologia ma 8 ulepszeń. Zakupu technologii dokonujesz za zasoby, które zdobywasz za zbieranie przedmiotów kolekcjonerskich i wykonywanie zadań potrzebnych do 100% ukończenia dzielnic. Otrzymujesz wystarczającą ilość zasobów, aby kupić wszystkie gadżety, stroje i ulepszenia technologii kostiumu, gdy osiągniesz 100% ukończenia, z wyjątkiem 1000-2000 części sprzętu, które możesz szybko zdobyć z przestępstw i ze skrzyń.
Kupno wszystkich technologii kostiumów kosztuje 620 części sprzętu + 53 rzadkich części sprzętu + 44 żetony miejskie + 94 żetony bohatera.

Zdrowie – 140 części sprzętu + 12 rzadkich części sprzętu + 8 żetonów miejskich + 28 żetonów bohatera.

 1. Niesamowite Zdrowie 1: Automatycznie podczas przechodzenia fabuły.
 2. Niesamowite zdrowie 2: 20 części sprzętu + 4 rzadkie części sprzętu
 3. Przypływ pewności siebie/Ożywcza Parada: 20 części sprzętu + 8 żetonów miejskich
 4. Wspaniałe zdrowie 1: 20 części sprzętu + 4 żetony bohatera
 5. Wspaniałe zdrowie 2: 20 części sprzętu + 6 żetonów bohatera
 6. Najlepsza obrona/Życiowa więź: 20 części sprzętu + 8 rzadkich części sprzętu
 7. Doskonałe zdrowie 1: 20 części sprzętu + 8 żetonów bohatera
 8. Doskonałe zdrowie 2: 20 części sprzętu + 10 żetonów bohatera

Obrażenia – 160 części sprzętu + 15 rzadkich części sprzętu + 12 żetonów miejskich + 24 żetony bohatera.

 1. Niesamowite obrażenia 1: 20 części sprzętu + 4 żetony miejskie
 2. Niesamowite obrażenia 2: 20 części sprzętu + 2 żetony miejskie
 3. Mistrz walki powietrznej/Parada koncentracji: 20 części sprzętu + 7 rzadkich części sprzętu
 4. Wspaniałe obrażenia 1: 20 części sprzętu + 4 żetony bohatera
 5. Wspaniałe obrażenia 2: 20 części sprzętu + 8 żetonów miejskich
 6. Królewska seria/Podłoże to lawa: 20 części sprzętu + 8 rzadkich części sprzętu
 7. Doskonałe obrażenia 1: 20 części sprzętu + 8 żetonów bohatera
 8. Doskonałe obrażenia 2: 20 części sprzętu + 10 żetonów bohatera

Koncentracja – 160 Części sprzętu + 14 rzadkich części sprzętu + 16 żetonów miejskich + 22 żetonów bohatera

 1. Pajęczynowa koncentracja: 20 części sprzętu + 2 żetony miejskie
 2. Podwójna koncentracja: 20 części sprzętu + 6 rzadkich części sprzętu
 3. Uderzenie koncentracji/Śledzenie celów: 20 części sprzętu + 4 żetony bohatera
 4. Koncentracja w ukryciu: 20 części sprzętu + 4 żetony miejskie
 5. Potrójna koncentracja: 20 części sprzętu + 8 rzadkich części sprzętu
 6. Sokole oko/Cel namierzony: 20 części sprzętu + 8 żetonów bohatera
 7. Koncentracja zdrowia: 20 części sprzętu + 10 żetonów miejskich
 8. Powietrzna koncentracja: 20 części sprzętu + 10 żetonów bohatera

Przemieszczanie się – 160 części sprzętu + 12 rzadkich części sprzętu + 8 żetonów miejskich + 20 żetonów bohatera

 1. Niesamowite skrzydła: 20 części sprzętu + 1 rzadkich części sprzętu
 2. Niesamowite wybicie: 20 części sprzętu + 3 żetony miejskie
 3. Akrobata/Wzmocnienie: 20 części sprzętu + 5 żetonów miejskich
 4. Wspaniałe bujanie się: 20 części sprzętu + 4 żetonów bohatera
 5. Wspaniałe skrzydła: 20 części sprzętu + 5 rzadkich części sprzętu
 6. Wszechwidzący/Zwinny pająk: 20 części sprzętu + 6 żetonów bohatera
 7. Doskonałe skrzydła: 20 części sprzętu + 6 rzadkich części sprzętu
 8. Doskonałe bujanie się: 20 części sprzętu+ 10 żetonów bohatera
Duma Brooklynu

Duma Brooklynu

Ukończ „Prezent”

Brązowe trofeum

Prezent” jest finałową misją zadań Brooklyn Visions. Pierwsze zadanie pojawi się na mapie po ukończeniu 6 misji głównej “Pojednanie”, a ostatnie “Prezent” po ukończeniu pozostałych 4.

Społeczność

Społeczność

Ukończ „Hard bop”

Brązowe trofeum

“Hard bop” jest drugą misją poboczną Muzeum Kultury. Pierwszą jest “Bebop”, którą odblokujesz po ukończeniu 14 misji głównej “W rytmie funku”. Zadania możesz wykonać grając jako Miles.

Lokalizacja i opis przejścia znajduje się poniżej:

Mam dość

Mam dość

Ukończ „Nie jesteś sobą”

Brązowe trofeum

Automatyczne trofeum fabularne, którego nie można przegapić. Odblokowuje się po 28 zadaniu głównym “Wyzwolenie z więzów”.

Dziwne protokoły bezprzewodowe

Dziwne protokoły bezprzewodowe

Rozwikłaj tajemnicę pochodzenia Spider-Botów

Brązowe trofeum

Do odblokowania tego trofeum musisz odnaleźć wszystkie spider-boty, których jest 43. Pierwszego zbierzesz automatycznie podczas zadania “Spider-szpieg ?” Lokalizacja wszystkich spider-botów znajduje się na filmie:

Niezła stylówka

Niezła stylówka

Wybierz styl kostiumu

Brązowe trofeum

Automatyczne trofeum fabularne, którego nie można przegapić. Będzie to drugie trofeum fabularne, które odblokujesz. Po trzecim zadaniu głównym: Pokaż mi Nowy Jork, otrzymujesz zadanie polegające na podniesieniu stroju. W tym momencie zostaniesz przeniesiony do menu kostiumów gdzie musisz stworzyć nowy kostium. Trofeum odblokowuje się po wyjściu z menu tworzenia.

Spacer po linie

Spacer po linie

Wyeliminuj po cichu 25 przeciwników, korzystając z liny z sieci

Brązowe trofeum

Najpierw musisz odblokować Linę z sieci, odblokowuje się ona automatycznie w 8 zadaniu głównym: “Zbiry na dzielni”
Następnie możesz wystrzelić linę w stronę ściany za pomocą L2 + trójkąt . Dzięki temu stworzysz linię, po której możesz spacerować. Będąc na linie, rozejrzyj się za wrogami. Jeżeli masz jakiegoś pod sobą naciśnij kwadrat, aby wykonać zabójstwo z ukrycia. Pamiętaj, że muszą to być zabójstwa z ukrycia, co oznacza, że wróg nie można cię zobaczyć. Jeśli nad wrogiem pokazuje się komunikat „Niebezpieczeństwo”, gdy w niego celujesz, oznacza to, że wykonanie ataku spowoduje wykrycie. Sprawdź wszystkich wrogów w okolicy i eliminuj ich jeden po drugim. Trofeum można zdobyć po ukończeniu fabuły. Dobrymi miejscami do tego są Bazy Łowców. Mają wielu wrogów blisko siebie. Po eliminacji 25 wrogów trofeum zawędruje na nasze konto.

Idealna równowaga

Idealna równowaga

Wykonaj 30 powietrznych sztuczek z rzędu bez dotykania ziemi

Brązowe trofeum

Aby wykonywać triki: będąc w powietrzu, naciśnij :kwadrat: + Lewy drążek w dowolnym kierunku :w lewo: / w prawo: / w górę: /w dół . Następnie wyświetli się XP po prawej stronie za każdą wykonaną sztuczkę. Po prostu bujaj się dalej, używając R2 i po każdym wyskoku wykonaj sztuczkę, aż trofeum wpadnie.

Najwyższy bieg

Najwyższy bieg

Jako Miles użyj „Odwróconego przepływu”, aby przyciągnąć jednocześnie co najmniej sześciu przeciwników

Brązowe trofeum

Zdolność „Odwrócony przepływ” odblokowuje się podczas 23 zadania głównego: “W potrzasku”. Zdolność tą będziesz mógł aktywować za pomocą L1+ Kółko . Zrób to gdy w pobliżu znajdzie się minimum 6 przeciwników. Jest to praktycznie trofeum powiązane z fabułą, ponieważ zaraz po odblokowaniu umiejętności zostaniesz poproszony przez samouczek o skorzystanie z tej umiejętności, a w okolicy kręci się mnóstwo wrogów. Jeśli z jakiegoś powodu nie udało Ci się zdobyć tego trofeum podczas 23 misji, możesz to zrobić w dowolnym miejscu otwartego świata przy większych grupach wrogów, których można spotkać podczas przestępstw, w zasłonach łowców, bazach łowców i wielu innych miejscach.

Home run!

Home run!

Zalicz wszystkie bazy na nowojorskim stadionie

Brązowe trofeum

Stadion Big Apple Ballers znajduje się w południowo-wschodnim rogu mapy (Centrum Brooklynu). Wejdź na boisko na stadionie baseballowym i przebiegnij jedno okrążenie wzdłuż białych linii. Gdy dobiegniesz do miejsca, w którym zacząłeś pojawi się trofeum.

Po prostu odpuść

Po prostu odpuść

Jako Miles znajdź trofeum naukowe, które Miles i Phin zdobyli razem

Brązowe trofeum

Gdzie odnaleźć trofeum naukowe ?

Trofeum naukowe można znaleźć w miejscu, w którym Miles umieścił je w ostatniej scence przerywnikowej w Marvel’s Spider-Man: Miles Morales – z tyłu wieży kościoła w dzielnicy finansowej. Idź do kościoła na południu dzielnicy finansowej i wejdź na wieżę. Znajduje się tam niebieska kostka, naciśnij trójkąt, aby wejść w interakcję, grając Milesem. Możesz zdobyć trofeum tylko jako Miles, nie jako Peter. Jeśli grasz jako Peter, monit o naciśnięciu przycisku nie pojawi się.

Wiesz, co robić

Wiesz, co robić

Jako Peter odwiedź grób cioci May

Brązowe trofeum

Grób Cioci May znajdziesz na cmentarzu w północno-zachodnim rogu mapy (północno-zachodni róg dzielnicy Harlem). Znajduje się w północnej części cmentarza, na trawiastym skrawku pod drzewami, z dala od asfaltowej ścieżki. Gdy znajdziesz się w pobliżu, wyświetli się biało-żółte kółko. Podejdź do grobu i naciśnij trójkąt, żeby wejść z nim w interakcję i zdobyć trofeum.

Wzlot

Wzlot

Korzystając wyłącznie z siecioskrzydeł, poszybuj z dzielnicy finansowej do Astorii (możesz wlatywać w tunele powietrzne)

Brązowe trofeum

Ukończ misję trzecią : “Pokaż mi Nowy Jork”, aby odblokować tunele powietrzne, które zwiększają prędkość, gdy w nie wlecisz. Korzystanie z tunelów jest obowiązkowe, aby dolecieć wystarczająco daleko . Do zdobycia tego trofeum musisz przelecieć z Dzielnicy Finansowej, która znajduje się w południowo-zachodnim rogu mapy, aż do dzielnicy Astoria, która znajduje się w północno-wschodnim rogu mapy. Możesz używać tylko siecioskrzydeł i tuneli powietrznych. Aby użyć siecioskrzydeł naciśnij trójkąt będąc w powietrzu. Tunele powietrzne wyglądają jak podmuchy wiatru i zamieniają się w zielone pierścienie, gdy przelatujesz w pobliżu. Następnie musisz przelecieć przez zielone pierścienie, aby uzyskać zwiększenie prędkości, przelecieć z jednego tunelu powietrznego do drugiego, aby pozostać w powietrzu, aż dotrzesz do dzielnicy Astoria. Najłatwiej jest skorzystać z tunelu powietrznego na północny wschód od dzielnicy finansowej i tego nad rzeką.

Plask

Plask

Spróbuj wykonać sztuczkę, ponieś porażkę i „wyląduj” na ziemi

Brązowe trofeum

Aby wykonywać sztuczki będąc w powietrzu, naciśnij kwadrat + Lewy drążek w dowolnym kierunku: w lewo, w prawo, w górę, w dół . Gdy zaczną wyświetlać Ci się punkty doświadczenia z prawej strony trzymaj przyciski tak długo, aż spadniesz. Trofeum wpadnie po zderzeniu się z ziemią.

Nowa podróż

Nowa podróż

Pomóż Howardowi

Brązowe trofeum

„Howard” to jedno z zadań MSMZS (zadanie poboczne), dostępne po 13 zadaniu głównym: “Poluj, by żyć. Żyj, by polować”. Zadanie to będziesz musiał/a zrobić podczas czyszczenia dzielnic na 100%. W razie problemów zajrzyj do filmu przy trofeum Miły Spider-Man z sąsiedztwa

Zaradność

Zaradność

Zbierz w sumie 10 000 części sprzętu

Brązowe trofeum

W tym celu musisz zdobyć łącznie 10 000 części sprzętu w całej grze, a nie 10 000 jednocześnie. Oznacza to, że możesz je wydać na ulepszenia i stroje zanim na liczniku pojawi się 10000. Po zebraniu wszystkich przedmiotów kolekcjonerskich w celu ukończenia dzielnicy w 100% automatycznie otrzymasz ponad 10 000 części sprzętu. Absolutnie nie musisz przejmować się tym trofeum.

Wspólny wynajem

Wspólny wynajem

Opróżnij wszystkie skrytki ze sprzętem

Brązowe trofeum

Trofeum otrzymasz po odnalezieniu wszystkich skrytek Prowlera. W razie problemów zapraszam do obejrzenia poniższego filmu:

Będziecie potrzebować pomocy

Będziecie potrzebować pomocy

Ukończ „Napięcie powierzchniowe”

Brązowe trofeum

Automatyczne trofeum fabularne, którego nie można przegapić. Odblokowuje się po 1 zadaniu głównym “Napięcie powierzchniowe”.

To właśnie Nowy Jork

To właśnie Nowy Jork

Wykorzystaj wszystkie szanse na zdjęcia

Brązowe trofeum

W grze mamy 23 miejsca w których możemy zrobić zdjęcie. Pierwsze zdjęcie zrobimy automatycznie podczas 3 głównego zadania fabularnego: “Pokaż mi Nowy Jork”, a kolejne można ukończyć w dowolnym momencie gry, grając jako Peter lub Miles. Szanse na zdjęcia wymagają udania się do określonej lokalizacji, a następnie znalezienia właściwej rzeczy do sfotografowania. Lokalizacja wszystkich miejsc znajduje się na filmie poniżej:

Antidotum

Antidotum

Pokonaj symbionta, który znajduje się pod wpływem statusu Anti-Venoma

Brązowe trofeum

Automatyczne trofeum fabularne, którego nie można przegapić. Odblokowuje się podczas 28 zadania głównego “Wyzwolenie z więzów”. Podczas tego zadania fabularnego odblokujesz nową zdolność Petera zwaną „Bomba Anti-Venoma”. Po odblokowaniu zdolności, gra zmusza cię do jednorazowego użycia go na symbioncie, aby przejść dalej. Aktywacja bomby następuje po naciśnięciu L1 + kwadrat.

Nowy kostium

Nowy kostium

Zdobądź Czarny Kostium

Brązowe trofeum

Automatyczne trofeum fabularne, którego nie można przegapić. Odblokowuje się po 15 zadaniu głównym “Dobrzy ludzie”.

Udostępnij ten artykuł
Udostępniany adres URL
Poprzedni post

Marvel’s Spider-Man 2 Lista trofeów

Następny post

Call of Duty Modern Warfare III Lista trofeów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj dalej
0
Udostępnij