Witaj Łowco trofeów

Rocket League

cyberlolek Offline
Junior Member
#1
[Obrazek: nn0izIz.jpg]

Poziom trudności : 1/10
Ilość trofeów do zdobycia :  [Obrazek: platynam.png] 1 [Obrazek: zlotom.png] 5 [Obrazek: srebrom.png] 10 [Obrazek: brazm.png] 20
Minimalna liczba przejść do zdobycia platyny : 1
Trofea możliwe do pominięcia : brak
Wpływ poziomu trudności na trofea: Umiarkowany
Kody wpływają na trofea : brak kodów
Trofea, które mogą nie wpaść (zbugowane) : brakNie podaję czasu potrzebnego do zdobycia platyny oraz informacji które trofki najpierw powinniście robić, bo to nie ma sensu, wszystkie są proste, więc każdy zrobi jak uważa, a czas zależny jest od waszych możliwości, bo przecież nie każdy siedzi 24/7, aczkolwiek tak naprawdę wystarczy jej poświęcić max 2 dni, żeby mieć platynę.

A więc.... Rocket League przed nami, czyli jedna z najłatwiejszych platyn świata, dodatkowo jedna z najbardziej wciągających i odstresowujących gierek przy której będzie dużo śmiechu, wkurzania i wiele innych emocji.  Przecież nic tak nie łączy jak piłka.... zwłaszcza jeśli gramy za pomocą samochodzików przypominających RC Cars, a jedyną zasadą obowiązują w grze jest wygrać mecz... za wszelką cenę. No i jak tu nie kochać tego tytułu? Czas przejść do trofek:

DOBRA RADA !!!! Dla tych których interesuje w tym tytule tylko i wyłącznie łatwa platynka, najlepiej, najłatwiej i najszybciej wam pójdzie, jeśli będziemy mieć kumpla do pomocy, z którym będziemy grać na swojej konsoli, na 2 pady, na podzielonym ekranie (większy fun przy okazji), dodatkowo ustawiajcie sobie mecze na poziom trudności Rookie, krótki czas, itp., itd.


[Obrazek: 1S0baa81.png] Virtuoso Platyna
Odblokuj wszystkie trofea

Myślę że tutaj nic nie trzeba mówić Wink

[Obrazek: 2Sce14a7.png] Stocked Złoto
Zbierz 150 przedmiotów

Ile jest ich w grze dokładnie wam nie powiem, natomiast na moim przykładzie mogę podać że po rozegraniu 168 meczów wpadło Wink Teoretycznie jedno z cięższych trofków w grze, jednak w praktyce banalne, lecz wymagające cierpliwości - polecam rozgrywać zwykłe, szybkie mecze ustawiając w opcjach brak przeciwników i zasadę złotej bramki, wówczas mecz trwa około 30s przez co w miarę szybko można to nabić Wink

[Obrazek: 3S3b403c.png] Far, Far Away... Złoto
Przejedź łącznie 500km

Jak dla mnie najcięższe trofeum.... Ale i na to jest patent Wink Przyda się gumka-recepturka i jakaś moneta (najlepiej złotówka). Następnie ustawiamy opcje meczu jak powyżej (z tym że po upływie czasu meczu w przypadku braku zwycięskiego gola, powinna rozpocząć się niekończąca dogrywka) i wtedy za pomocą w/w gumki zahaczamy lewy analog o lewą rękojeść pada, a monetę wciskamy w lukę powstałą po wciśnięciu prawego spustu (R2/RT w zależności od konsoli) dzięki czemu nasz samochodzik będzie jeździł w kółko i nie pozostaje nam nic innego jak czekanie na brzdęk wpadającego trofeum (w międzyczasie można robić co innego, bo takie wpatrywanie się może przyprawić o zawroty głowy xD). P.S: Niektórzy mówią że trofka wpada po około 8 godzin jazdy w kółko - mnie osobiście wpadła po aż 16! godzinach, także ten trofek radzę zrobić albo na samym początku, albo na samym końcu gry Wink

[Obrazek: 4S31c2ee.png] Super Victorious Złoto
Wygraj łącznie 30 rozegranych spotkań we wszystkich trybach

Opis trofki mówi sam za siebie, po trzydziestym wygranym meczu w grze, automatycznie pucharek wpada.

[Obrazek: 5S6ca0eb.png] Champion Złoto
Wygraj mistrzostwo w trybie Sezonu jednego gracza

Kolejny banał - wystarczy rozegrać w trybie Sezonu jednego gracza jeden pełny sezon i go wygrać !

[Obrazek: 6Sd2a120.png] The Streak Złoto
Wygraj 10 meczy z rzędu we wszystkich trybach

Tutaj opis może mylić ale to również łatwe trofeum - wystarczy wygrać 10 meczów z rzędu bez względu na to ile w jakim trybie rozegramy, po prostu musimy pamiętać żeby w międzyczasie nie przegrać !

[Obrazek: 7Sa134fe.png] Helen's Pride Srebro
Zdobądź 6 bramek w jednym meczu

Czyżby rekord Lewego miał zostać pobity? Myślę, że opis nie sprawia problemów w zrozumieniu o co chodzi z tym trofkiem Wink

[Obrazek: 8Sd3a1b4.png] Battle-Car Collector Srebro
Odblokuj wszystkie pojazdy dostępne w grze

W grze jest dostępnych 13 pojazdów (tylko podstawowa wersja gry, pojazdy z DLC nie liczą się do trofki), 4 otrzymujemy na starcie. Są to: Gizmo, Octane, Road Hog, oraz X-Devil. Pozostałe pojazdy (z wyjątkiem 2 na Xbox lub 3 na PlayStation) wpadają samoczynnie jako nagrody za rozgrywane mecze. Natomiast wyjątki stanowią Sweet Tooth (dostępny tylko w wersji gry na PlayStation), oraz Armadillo i Hogsticker. Aby odblokować te 2/3 pojazdy należy:

Sweet Tooth - rozegraj mecz każdym dostępnym pojazdem w grze (najpierw odblokowujemy te z nagród po czym po kolei, każdym z nich rozgrywamy 1 mecz)

Hogsticker - j/w

Armadillo - ukończ cały sezon w trybie Sezonu jednego gracza

[Obrazek: 9S62d8ee.png] Drops in the Bucket Srebro
Zbierz 50 przedmiotów

Wpadnie samo podczas przechodzenia gry - za KAŻDY mecz (wygrany lub przegrany) otrzymujemy nagrody w postaci przedmiotów, wystarczy uzbierać 50 itemków i cieszymy się ze srebrnego dzbanka Wink

[Obrazek: 10S9a6b05.png] Rocketeer Srebro
Ukończ cały sezon w trybie Sezonu Jednego Gracza

Tutaj nie muszę nic dodawać - wystarczy rozegrać sezon i już! Polecam jednak wygrać wszystkie mecze, wtedy powinny wpaść łącznie 4 trofki, także warto. (trofek za zwycięstwo w pierwszym meczu sezonu, wygranie 10 meczy z rzędu, wygranie mistrzostwa oraz ukończenie trybu Sezonu jednego gracza)

[Obrazek: 11S8c2453.png] Grease Monkey Srebro
Spersonalizuj każdą możliwą część pojazdu

Łatwizna, wystarczy w garażu stuningować swojego RC piłkarza, jednak należy zwrócić uwagę żeby choć raz została zmieniona każda dostępna opcja (koła, malowanie, antena, efekt dopalacza, itd., itp.).

[Obrazek: 12S48e58e.png] Pitch Veteran Srebro
Rozegraj łącznie 20 spotkań we wszystkich trybach

Opis trofeum myślę zbędny, po prostu wpadnie podczas grania.

[Obrazek: 13S3b9ee8.png] Rider's Block Srebro
Obroń 20 strzałów na bramkę

Trofeum stosunkowo łatwe (powinno wpaść podczas gry z komputerem), jednak lepszą opcją jest zagrać we dwóch na podzielonym ekranie i zrobić ustawkę. Wtedy jeden gracz po rozpoczęciu uderza na bramkę, a drugi stojąc w bramce czeka i w odpowiednim momencie podskakuje i wybija piłkę lecącą w światło bramki i tak 20 razy. (przy każdorazowej "zaliczonej" obronie, gra powinna wyświetlić komunikat o nazwie "Save", wraz z dodatkowymi punktami, bodajże "+20" oraz logiem piłki i rękawic także będzie wam łatwo ocenić czy zaliczyło, czy nie)

[Obrazek: 14S8fe7ab.png] Break Shot Srebro
Zdobądź bramkę poprzez uderzenie przeciwnika w piłkę

Trofeum bynajmniej trudne tylko z nazwy. Chodzi o strzelenie gola z wykorzystaniem autka drużyny przeciwnej (leci piłka, wy uderzacie swoim autkiem w przeciwnika, on w piłkę, a ta wlatuje do bramki i zaliczone!). Podczas gry czasem dzieje się tyle chaosu na boisku, że możecie nawet przegapić moment, w którym zaliczy trofkę.

[Obrazek: 15S121d2a.png] Turbocharger Srebro
Użyj dopalacza łącznie przez 5 minut

Kolejny banał - w trakcie gry można zbierać dopalacz na boisku, wystarczy z niego jak najczęściej korzystać by łącznie czas korzystania osiągnął 5 minut (można to sprawdzić w menu w statystykach, jak i wiele innych rzeczy), co sprawia że raz dwa to zrobicie.

[Obrazek: 16Seece31.png] Drill Sergeant Srebro
Ukończ wszystkie gry treningowe (dowolny poziom trudności)

Znów łatwy pucharek - tym razem wchodzimy w trening, ustawiamy trudność na poziomie Łatwy (Easy) i staramy się ukończyć wszystkie możliwe treningi (wystarczy to zrobić 1 raz).

[Obrazek: 17S1502fa.png] Minute to Win it Brąz
Mając minutę do końca, wygraj mecz który remisujesz lub przegrywasz

Łatwy trofek kiedy się korzysta z pomocy kumpla lub już dość ogarnia grę, generalnie chodzi o to żeby mecz trwał przynajmniej 2 minuty, wtedy podczas pierwszej minuty dajemy przeciwnikowi wbić gola i prowadzić, po czym czekamy aż zostanie minuta do końca meczu (najlepiej troszkę mniej dla pewności), a następnie ten mecz wygrywamy. (jeśli zostanie minuta do końca meczu a my będziemy prowadzić nawet przez przypadek, to trofka nam nie wpadnie; nie polecam też remisować, najlepiej przegrywać żeby była pewność wbicia pucharka)

[Obrazek: 18Scc8e7c.png] Speed Demon Brąz
Całkowicie napełnij oraz zużyj dopalacz 10 razy w trakcie jednego meczu

W narożnikach boiska oraz w bocznych sektorach na wysokości linii środkowej można zauważyć takie złote kule - uzupełniają one od razu dopalacz od zera do pełna, także wystarczy taką kule zebrać, zużyć do zera dopalacz i znów uzupełnić kulą, i tak w kółko 10 razy.

[Obrazek: 19S37aef9.png] Pick-Me Up Brąz
Zbierz 5 przedmiotów

Mówi samo za siebie, max 5 meczów i trofek jest nasz.

[Obrazek: 20S7e0a0b.png] Wall-Crawler Brąz
Spędź na ścianach lub suficie łącznie 5 minut

W grze można wjeżdżać na przezroczyste ściany i sufit, wystarczy tak długo tam jeździć by łącznie spędzić tam 5 minut (w trakcie gry samo wpadnie więc nie ma co się spinać).

[Obrazek: 21S6c157e.png] Team Player Brąz
Zagraj przeciwko każdej drużynie w trybie Sezonu jednego gracza

W trybie sezonu można się zmierzyć z następującymi drużynami:

• Bombers
• Express
• Skyhawks
• Guardians
• Rebels
• Cyclones
• Mammoths
• Pioneers
• Dragons

Wystarczy zatem ustawić długość sezonu na 9 tygodni, by móc zagrać z każdym z tych zespołów i to tyle (polecam oczywiście ustawić łatwy poziom trudności, żeby się nie namęczyć)

[Obrazek: 22S396986.png] SARPBC Forever Brąz
Zagraj wszystkimi klasycznymi pojazdami

W grze są 4 klasyki - Octane, Zippy, Backfire i Scarab. Octane'a mamy na starcie, resztę odblokujemy w trakcie przechodzenia gry (wyskakują z nagród za rozegrane mecze). Gdy już je będziemy mieć odblokowane, wystarczy każdym z nich zagrać po 1 meczu.

[Obrazek: 23Sa3358e.png] Feather in Your Recap Brąz
Obejrzyj powtórkę obrony z meczu

Wystarczy w meczu zanotować obronę niczym bramkarz (tzw. Save) a następnie na koniec meczu obejrzeć jej powtórkę. Nic prostszego!

[Obrazek: 24Se2dee9.png] Winner Brąz
Wygraj łącznie 5 meczów we wszystkich trybach

Prawdopodobnie pierwszy trofek jaki wam wpadnie w tym tytule. Wystarczy wygrać łącznie 5 jakichkolwiek spotkań i już! Czy to aż tak trudne??

[Obrazek: 25Sb2a8bc.png] Clean Sheet Brąz
Wygraj mecz bez utraty bramki

Prościzna! Wystarczy zagrać mecz na "zero z tyłu" i trofek jest nasz.

[Obrazek: 26Saa8630.png] Triple Threat Brąz
Wygraj mecz 3v3

Myślę że komentarz zbędny. (Polecam ustawić łatwy stopień trudności, jak najkrótszy czas i zasadę złotej bramki - tylko dla ogarniętych auto-piłkarzy!)

[Obrazek: 27Sf96c7c.png] Double Up Brąz
Wygraj mecz 2v2

j/w

[Obrazek: 28S654fdd.png] Singles Club Brąz
Wygraj mecz 1v1

j/w

[Obrazek: 29Sb60f38.png] Perfect Start Brąz
Wygraj swój pierwszy mecz w trybie Sezonu jednego gracza

Wiadomo chyba o co chodzi, po rozpoczęciu trybu Sezonu jednego gracza, wygramy z pierwszym przeciwnikiem i cieszymy się kolejnym pucharkiem w kolekcji.

[Obrazek: 30Sddb2da.png] Still A Show-Off Brąz
Zdobądź bramkę, jadąc tyłem

Znów łatwizna, wrzucamy wsteczny i strzelamy gola. Nie znalazł się taki który by tego nie mógł zrobić (no może poza damskimi kierowcami xD 'if you know what i mean')

[Obrazek: 31S66dd55.png] Know the Drill Brąz
Ukończ jedną sesję treningową

Pamiętacie trofek z ukończeniem całego treningu? Tutaj mamy w zasadzie to samo, z tym że wystarczy jedno ćwiczenie ukończyć, żeby trofeum wpadło.

[Obrazek: 32Sf5724b.png] Traveler Brąz
Zagraj na każdym stadionie Rocket League

Łatwe trofeum, można je zrobić w trybie Exhibition Match albo podczas gry w Sezonach jednego gracza, wystarczy że rozegramy mecz na każdym dostępnym stadionie.

[Obrazek: 33S4347c5.png] Tinkerer Brąz
Spersonalizuj jedną rzecz w swoim aucie

Tak jak w przypadku trofeum z tuningiem całego auta i trofkami z treningiem, analogicznie tu jest to samo, czyli zmieniamy jedną rzecz w samochodziku i cieszymy się z odgłosu wpadającego dzbanka.

[Obrazek: 34S68798e.png] First-Timer Brąz
Zdobądź swoją pierwszą bramkę

Nic dodać, nic ująć.

[Obrazek: 35S04c0cb.png] Barras Bravas Brąz
Zagraj mecz Online z przyjacielem

Wystarczy zagrać meczyk online z kumplem (w sensie na 2 pady, na jednej konsoli, na podzielonym ekranie)

[Obrazek: 36Sa7bae2.png] Friendly Brąz
Zagraj mecz

Aby otrzymać to trofeum, wystarczy zagrać dowolny mecz i go ukończyć. Proste, prawda?


copyright & made by cyberlolek
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gościO PlaystationTrophies.pl

Theme © iAndrew 2020 - Forum software by © MyBB .