Witaj Łowco trofeów

Far Cry 5 Poradnik do trofeów + droga do platyny

@kamilek_ Offline
Ojciec Dyrektor
#1
Far Cry 5 Poradnik do trofeów + droga do platyny


[Obrazek: farcry5-poradnik-do-trofeow.png]
 • Poziom Trudności 2 /10
 • Ilość trofeów do zdobycia:51 Trofea Offline: 44 (0  Platyna mała  , 2  Złoto małe , 9  Srebro małe , 33  Brąz mały ) , Trofea Online: 7  (1  Platyna mała  , 0  Złoto małe , 1  Srebro małe , 5  Brąz mały )
 • Czas potrzebny do zdobycia platyny: około 25-30 godzin
 • Minimalna liczba przejść do zdobycia platyny: 1
 • Trofea możliwe do pominięcia podczas pierwszego przejścia gry: brak . Po ukończeniu fabuły można swobodnie wędrować po mapie. Każde trofeum może zostać zebrane po ukończeniu gry.
 • Poziom trudności wpływa na trofea?: Nie. Grę można splatynować na najłatwiejszym poziomie trudności.
 • Trofea, które mogą nie wpaść (zbugowane): Brak

Krok 1: Fabuła, Wydaj 50 000 $ w garażu
Żadne z trofeów w grze Far Cry 5 nie jest możliwe do pominięcia, więc po prostu ciesz się grą i graj, jak chcesz. Posterunki można zresetować po ich przejęciu. Po ukończeniu fabuły, gra przenosi cię przed końcową misję fabularną.Możesz kontynuować odkrywanie świata w swobodnej wędrówce lub dołączyć do gry przyjaciela i z nim zdobywać trofea.

Po drodze możesz pracować nad różnymi łatwymi trofeami trofeami (sprawdź listę trofeów). Niektóre z nich są łatwiejsze we wczesnej fazie gry. Po wyzwoleniu regionu ataki ze strony kultu będą się zmniejszać. Najlepiej więc zrobić to wcześniej, aby nie musieć resetować Posterunków. Wszystkie obszary są dostępne od samego początku i możesz wyzwalać regiony w dowolnej kolejności.
Po drodze, gdy masz 3 poboczne misje lub skrytki prepperskie odblokowane na twojej mapie, możesz zaprosić przyjaciela, aby pomógł Ci zdobyć trofeum  Brąz mały Może będzie z tego coś więcej. Skrytki prepperskie liczą się jako zadania do tego trofeum.
Jedyne, na co powinieneś zwrócić uwagę, to trofeum   Brąz mały Burżuj za zakup pojazdów o wartości 50 000 $ w garażu. Nie wydawaj pieniędzy na broń, której nie potrzebujesz. Wykorzystaj wszystko na samochody w garażu, aby uniknąć niepotrzebnego szukania kasy na końcu.

Krok 2: Salon gier (tryb online)
Salon gier to wersja wieloosobowa gry Far Cry 5. Jest to tryb tylko online, który wymaga połączenia z Internetem. Możesz uruchomić tryb online z głównego menu lub odwiedzając dowolną maszynę salonu gier w świecie gry. Do tego trybu jest przypisanych 5 trofeów: Gracz Salonowy, Bohater SALONU GIER, Łowca salonowy, Miłośnik SALONU GIER, Uczestnik SALONU GIER.

Tylko "Łowca salonowy"oraz "Uczestnik SALONU GIER" są związane z trybem wieloosobowym. Pozostałe 3 trofea można zrobić solo. Osiągnięcie poziomu 20 w Salonie gier nie trwa długo, około 60 minut. Trofea salonu gier są bardzo proste i nie ma się czym martwić. 

Krok 3:  Czyszczenie
Jeśli nadal masz do zdobycia jakieś trofea to zdobądź je teraz korzystając z poradnika. Wszystko jest nadal możliwe po ukończeniu fabuły w swobodnej wędrówce. 

[Obrazek: 1S877700.png] Zawsze pokładaliśmy w tobie wiarę  Platyna
Zdobądź wszystkie trofea.

Tak jak wyżej Smile

[Obrazek: 2Sa6df39.png] Duch walki  Brąz
Ukończ wprowadzenie do gry, wyzwalając Wyspę Dutcha (tylko kampania solowa).

Trofeum związane z fabułą, nie można przegapić. 
Po oczyszczeniu wyspy Dutcha i uruchomieniu wieży radiowej otrzymujemy trofeum na nasze konto.

[Obrazek: 3S00a702.png] Młody gniewny  Srebro 
Spraw, by posądzono cię o grzech gniewu (tylko kampania solowa).

Trofeum związane z fabułą, nie można przegapić. 
Odblokowuje się podczas misji "Spowiedź" w regionie Johna. Dostajesz go na poziomie oporu 3.

[Obrazek: 4S3deee4.png] Przesyłka specjalna  Brąz
Upewnij się, że narodziny dziecka przebiegną bezpiecznie (tylko kampania solowa).

Aby zdobyć to trofeum, musisz wykonać zadanie poboczne o nazwie "Przesyłka specjalna". Można je znaleźć w Rye & Sons Aviation w regionie Johna.
Ta misja jest dostępna tylko po wyzwoleniu regionu Johna. Po jakimś czasie otrzymasz telefon od Kim Rye z informacją, że chce abyś się z nią spotkał, co rozpoczyna to zadanie.[Obrazek: 5S0483f6.png] Tylko ty  Srebro
Ukończ pomyślnie pierwszą próbę (tylko kampania solowa).

Trofeum związane z fabułą, nie można przegapić. Odblokowuje się, gdy ukończysz zadanie "Świat jest słaby" w regionie Jacoba.

[Obrazek: 6S1f44f3.png] Wkrocz na Drogę  Brąz
Odkryj błogość (tylko kampania solowa).

Trofeum związane z fabułą, nie można przegapić. Odblokujesz je po wykonaniu zadania "Błogość" w regionie Faith. Po zgromadzeniu wystarczającej ilości punktów oporu, Faith pojawi się przed tobą, porozmawiaj z nią, a po krótkiej podróży "Drogą do nowego Edenu" otrzymasz trofeum

[Obrazek: 7Sa432cc.png] Na zawsze razem  Złoto
Dotrzyj do końca (tylko kampania solowa).

Trofeum związane z fabułą, nie można przegapić. Trofeum wpada na koniec misji "Gdzie wszystko się zaczęło"

Poniżej film ze wszystkimi trzema zakończeniami :


[Obrazek: 8S3b22fb.png] Na ratunek zastępcy Hudson  Złoto
Ocal zastępcę Hudson (tylko kampania solowa).

Trofeum związane z fabułą, nie można przegapić. 
Po zabiciu Johna Seeda otrzymasz nowe zadanie "Jakość zbawienia", trofeum odblokuje się po ukończeniu zadania.

[Obrazek: 9Sbda86d.png] Rozanielony  Srebro
Uratuj szeryfa przed błogością (tylko kampania solowa).

Trofeum związane z fabułą, nie można przegapić.  Odblokowuje się po ukończeniu zadania fabularnego "W niewiedzy błogość" w regionie Faith. To trzecia senna sekwencja z Faith.

[Obrazek: 10S73419a.png] Na ratunek szeryfowi Whitehorse’owi  Brąz 
Ocal szeryfa Whitehorse’a (tylko kampania solowa).

Trofeum związane z fabułą, nie można przegapić.Po wyzwoleniu regionu Faith otrzymasz nowe zadanie "Wkrocz na drogę". Trofeum odblokuje się po ukończeniu zadania.

[Obrazek: 11S3ded25.png] Na ratunek zastępcy Prattowi  Brąz
Ocal zastępcę Pratta (tylko kampania solowa).

Trofeum związane z fabułą, nie można przegapić. 
Po wyzwoleniu regionu Jacoba i ukończeniu misji "Ofiary wojny" trofeum wpada na nasze konto.

[Obrazek: 12S57d088.png] Fakt naukowy  Brąz
Porzuć swój sceptycyzm i pomóż Larry’emu (tylko kampania solowa).

Aby zdobyć to trofeum, musisz wykonać misję poboczną o kosmitach. Misja znajduje się przy punkcie szybkiej podróży "Laboratoria Parkera" na lewo od Fall's End (głównego miasta w regionie Johna).
Kiedy znajdziesz Larry'ego zauważysz, że został uwięziony za elektryczną barierą. Możesz go mu pomóc, wyłączając 3 pobliskie generatory (zostaną one zaznaczone na mapie po odnalezieniu Larry'ego). Gdy Larry będzie wolny, przekaże ci kilka dalszych zadań.
Ta seria zadań składa się z 4 misji:
 • Uwolnić Larry-ego
 • Bohaterska podróż
 • Bliskie spotkanie
 • Nie z tego świata
Zawsze wracaj do Larry'ego po wykonaniu jednego z jego zadań. Po ukończeniu ostatniej misji "Nie z tego świata" trofeum wpadnie na Wasze konto.

[Obrazek: 13S5fd2f8.png] Żaden ze mnie odludek  Brąz
Co to za ludzie? Porozmawiaj z 50 mieszkańcami Hope County (tylko kampania solowa).

Musisz porozmawiać z 50 różnymi osobami w Hope County. Podczas gry natkniesz się na mnóstwo ludzi, w tym na osoby ,które dają Ci misje poboczne więc porozmawiaj z każdym, kogo spotkasz, aż do odblokowania trofeum.
Polecam zawsze rozmawiać z ludźmi, gdy ich wyzwalacie, ponieważ ujawnią one lokalizacje skrytek prepperskich i posterunków kultu, co jest bardzo przydatne. Jeśli nadal nie masz go po ukończeniu fabuły, przejdź do wszystkich punktów szybkiej podróży na mapie i porozmawiaj z każdym.

Jeśli w jakiś sposób wciąż walczysz o znalezienie większej ilości ludzi to  w "Areszt w Hope County", "Fall's End" i "Wilcza Jama" mają mnóstwo ludzi do zdobycia tego trofeum.

[Obrazek: 14Sfc103e.png] Veni, vidi, vici  Brąz
Ukończ wszystkie wyzwania łowieckie i wędkarskie (tylko kampania).

Istnieje w sumie 16 zwierząt i 12 ryb (w sumie 28). Możesz śledzić to, naciskając Touchpad> Wyzwania> naciśnij: right   i przewiń do zakładki po prawej stronie "Polowanie". Musisz ukończyć wszystkie wyzwania wymienione w tej zakładce. Niektóre z nich wymagają złapania wielu zwierząt jednego rodzaju.

Zanim zaczniesz:
1) Graj w fabułę w regionie Johna, aby odblokować psa "Boomer". On wywęszy pobliskie zwierzęta i oznaczy je dla ciebie. Jest to niezwykle pomocne i oszczędza mnóstwo czasu.
2) Zdobądź trofeum  Brąz mały  Mistrz wędkarstwa w Hope County. W tym celu musisz złapać wszystkie rodzaje ryb w grze i jednocześnie prawie połowa trofeum  Brąz mały Veni, vidi, vici zostanie wykonana.

Pojawienie się zwierząt jest nieco przypadkowe. Miejsca polowania oznaczają tylko ogólny obszar odrodzenia. Zwierzęta zwykle pojawiają się w promieniu 200 metrów wokół tego obszaru, więc po prostu chodź z Boomer-em przez minutę. Jeśli nic się nie pojawi, przenieś się do najbliższego punktu szybkiej podróży i sprawdź ponownie. Niektóre z nich (takie jak zające) mogą być trudne do znalezienia.

Zwierzęta:

1. Jelenie
2. Widłorogi
3. Wapiti
4. Bizony
5. Rosomaki
6. Pumy
7. Niedźwiedzie czarne
8. Karibu
9. Łosie
10. Zające
11. Dziki
12. Skunksy
13. Wilki
14. Niedźwiedź grizzly
15. Indyki
16. Orły

Ryby:

17. Nerki
18. Lipienie arktyczne
19. Złote pstrągi
20. Bassy czerwonookie
21. Bassy małogębowe
22. Bassy wielkogębowe
23. Troć
24. Palie jeziorowe
25. Pstrągi tęczowe
26. Czawycze
27. Łopatonosy blade
28. Wiosłonosy[Obrazek: 15Se6e779.png] Wyzwoliciel  Brąz
Wyzwól 5 miejsc od Projektu Bram Edenu (tylko kampania).

Aby zdobyć to trofeum, musisz wyzwolić dowolne 5 posterunków z 20 w grze. Polecam zrobić to niezauważenie dla dodatkowej premii gotówkowej w wysokości 1000 $, która pomoże w zdobyciu trofeum Brąz mały Burżuj. Użyj wyciszonego karabinu snajperskiego i łuku, aby ułatwić sobie sprawę.
Jest 1 posterunek na Wyspie Dutcha, 4 posterunki w Regionie Jacoba, 7 w regionie Johna i 8 w regionie Faith. Możesz zacząć je przejmować natychmiast po zakończeniu prologu, ale nie będą one zaznaczone na mapie.

[Obrazek: 16S736bc4.png] Zbieracz  Brąz 
Podążaj za wskazówkami i znajdź 3 skarby (tylko kampania).

Aby zdobyć to trofeum, musisz odnaleźć 3 Skrytki Preperskie . Zostaną one oznaczone na mapie przez zieloną ikonę diamentu [Obrazek: Skrytka_preperska.png], gdy zbliżysz się do nich, przeczytasz notatki lub porozmawiasz z ludźmi. Podczas normalnej gry odnajdziesz ich wiele bez żadnego problemu. Po odnalezieniu 3 trofeum wpadnie na Twoje konto.

[Obrazek: 17S4dd86a.png] Co teraz?  Brąz
Wykonaj 3 misje poboczne w Hope County (tylko kampania solowa).

Po wyzwoleniu posterunków zwykle znajdziesz tam 1-2 misje poboczne. Musisz ich troszkę wykonać, aby zdobyć wystarczającą ilość punktów oporu, które są potrzebne do wyzwolenia regionu. W rzeczywistości, podczas podejścia do niektórych innych trofeów, takich jak "Fakt naukowy" lub "Mistrz wędkarstwa w Hope County" automatycznie otrzymasz 3 zadania.

[Obrazek: 18S08fe34.png] Najtwardszy sukinkot w historii  Brąz
Wykonaj kaskaderski popis Clutcha Nixona w każdym z regionów w grze (tylko kampania solowa).

W grze jest 8 akrobacji Clutch Nixon, 3 w regionie Faith, 3 w regionie Jacob-a i 2 w regionie  Johna. Obejmują one jazdę lub przelot przez pierścienie w wyznaczonym czasie. Musisz ukończyć jeden w każdym z 3 regionów, a otrzymasz nagrodę pieniężną, dodatkowe pojazdy i oczywiście trofeum.
Żadne z nich nie jest trudne i prawdopodobnie uda Ci się na pierwszej próbie, poniżej znajduje się film z lokalizacją każdej akrobacji.
[Obrazek: 19Sb0a22f.png] Chomik  Srebro
Zbierz 1 przedmiot kolekcjonerski każdego rodzaju. Może kiedyś ci się przyda (tylko kampania solo).

Gra nie jest zbyt wymagająca jeżeli chodzi o znajdźki które trzeba zebrać. Jest takowych 6 rodzajów i musisz odnaleźć po 1 z nich. Niektóre z nich spotkasz bez zaglądania do poradnika.[Obrazek: 20Sad2f76.png] Czy leci z nami pilot?  Brąz
Pilotuj samolot Nicka. Chyba nie masz lęku wysokości, co? (tylko kampania solowa).

Trofeum związane z fabułą, nie można przegapić. Odblokowuje się po ukończeniu misji "Skrzydłowy" w regionie Johna.

[Obrazek: 21S68b8ef.png] Rozrabiaka  Srebro
Odkryj radość płynącą z niszczenia własności kultu we wszystkich regionach (tylko kampania solowa).

W grze mamy 4 regiony, które są zajęte przez Bramy Edenu. Zniszcz po jednej budowli / urządzeniu, które są własnością kultu w każdym regionie, aby odblokować to trofeum.

Poniżej wideo z przykładowymi rzeczami kultu do zniszczenia:[Obrazek: 22Sd767c5.png] Szczur w kanalizacji  Brąz
Zniszcz pompę uzdatniania wody kultu, by wyznawcy poczuli pragnienie zemsty (tylko kampania solo).

Trofeum związane z fabułą, nie można przegapić. Odblokowuje się po wysadzeniu ostatniej pompy w misji "Ustawa o czystej wodzie" w regionie Faith.

[Obrazek: 23Sc645fb.png] Chyba widziałem kotecka  Brąz
Znęć Peaches, by wróciła do domu (tylko kampania solowa).

Aby odblokować to trofeum musisz przyprowadzić Peaches do kojca. Misja jest dostępna w Taksydermia Peaches  w regionie Faith. Trofeum odblokuje się po ukończeniu misji "Kici, Kici"

[Obrazek: 24S8bf88c.png] Kij w mrowisko  Brąz
Rozgniewaj herolda (tylko kampania solowa).

Trofeum związane z fabułą, nie można przegapić. Przyznawany za osiągnięcie 4 poziomu oporu  w dowolnym regionie (10 000 punktów w regionie Jacoba, 13 000 punktów w regionie Faith,13 000 punktów w regionie Johna). Punkty oporu otrzymujesz za ukończenie misji fabularnych i misji pobocznych, wyzwolenie posterunków, niszczenie blokad drogowych, a także za uwolnienie cywili, zabicie VIP-ów kultu, niszczenie własności kultu itp.

[Obrazek: 25S8b56ec.png] Gracz salonowy  Srebro
Osiągnij 20 poziom w salonie gier (tylko tryb salonu gier).

Trofeum odblokuje się po drodze do innych trofeów trybu salonu gier. Osiągnięcie 20 poziomu zajmie około 1-2h w zależności od skilla.

[Obrazek: 26S02350d.png] Bohater SALONU GIER  Brąz
Zagraj 5 razy w trybie bohatera salonu gier (tylko tryb salonu gier).

Tryb bohatera salonu gier jest dostępny w głównym menu salonu gier. Naciśnij  R1  , aby przejść do "Społeczność". Możesz grać na mapach co-op lub multiplayer; zagraj w 5 gier, aby odblokować trofeum.

[Obrazek: 27Sf7b655.png] Łowca salonowy  Brąz
Zabij 100 przeciwników w trybie wieloosobowym salonu gier (tylko tryb salonu gier).

Najprawdopodobniej odblokuje się to naturalnie podczas gry dla zdobycia Brąz mały Uczestnik SALONU GIER. Jeśli nie, po prostu graj dalej, aż osiągniesz 100 zabójstw. Wszystko zależy od umiejętności gracza, ale nie powinno to być zbyt trudne grając bez boost-owania. Swoje statystyki możesz sprawdzić tutaj

[Obrazek: 28S02c581.png] Miłośnik SALONU GIER  Brąz
Pomyślnie ukończ 10 polecanych map solo lub we współpracy (tylko tryb salonu gier).

Naciśnij Touchpad> wybierz zakładkę Online > Salon gier> Otwórz salon gier> Graj solo i we współpracy>  naciśnij: square ,aby otworzyć filtr> Tryb gry: Wszystkie solo i we współpracy, Kategoria: Polecane, Sortuj według: Najnowsze> naciśnij: X ,aby wyszukać.
Pokażą Ci się teraz, jakie mapy są obecnie polecane (te mogą się zmieniać z biegiem czasu).
Możesz zagrać w tę samą mapę 10 razy. Jednak po meczu nie uruchamiaj powtórki! Wyjdź do menu Salonu gier. Stamtąd filtruj i przeszukuj ponownie, aby znaleźć mapę. Powtórzenie mapy bez wyjścia do menu nie zaliczy ukończenia mapy i w statystykach cały czas będzie 0. Mapy wieloosobowe nie liczą się do tego trofeum, musi być w trybie Solo i we współpracy. Polecam grać na mapie "Upside Down". Przejście jej zajmuje około 2-3 minuty więc przejście jej 10 razy zajmie około pół godziny.


[Obrazek: 29S54e8cf.png] Uczestnik SALONU GIER  Brąz
Wygraj 10 polecanych map w trybie wieloosobowym (tylko tryb salonu gier).

Do tego trofeum liczą się twoje zwycięstwa zarówno w zwykłej grze wieloosobowej , jak i w trybie Bohater salonu gier - Gra wieloosobowa. Polecam grać w zwykły tryb wieloosobowy. Przed każdym meczem pozwala ci głosować, w którą mapę zagrać dalej. Zawsze wybieraj polecaną mapę. To, co sprawia, że jest to trochę uciążliwe, to fakt, że musisz je WYGRAĆ. Samo granie na tych mapach nie wystarczy, musi to być mapa polecana i musisz być w zwycięskim zespole 10 razy. Możesz wygrać na tej samej mapie wiele razy (nie musi to być 10 różnych polecanych map).
Trofeum liczy się ,gdy dołączysz na sam koniec rundy, a twoja drużyna wygrywa.
Remisy nie liczą się do wygranej. Jeśli grasz w Starcie, wygrana liczy się wtedy, gdy jesteś graczem, który ma najwięcej zabójstw na końcu (drugie i trzecie miejsce się nie liczą). Starcie Drużynowe to najlepszy tryb do gry, ponieważ możesz polegać na swojej drużynie i nie musisz być najlepiej grającym graczem.
Jeśli podłączysz się do mapy, która nie jest polecana, wyjdź do menu Salonu gier i wyszukaj nowy mecz. Podobnie, jeśli twój zespół jest zbyt daleko w tyle, możesz go opuścić i szukać nowego meczu. 
Niestety nie ma sposobu ,aby zobaczyć ile masz wygranych na polecanych mapach. Pozostaje Ci zapamiętać ile razy wygrałeś.

Polecane mapy to :
 • Rift - Starcie
 • Carvers Coast - Starcie drużynowe
 • The Wenja Trials - Starcie drużynowe
 • Beach Brawl - Starcie drużynowe
 • Town Riot - Starcie drużynowe
 • Inferno - Starcie
 • Farm Cry - Starcie drużynowe
 • Abandoned - Starcie drużynowe
 • The Collapse - Starcie drużynowe
 • Arctic - Starcie drużynowe
 • Coastal - Starcie
 • Neon Gladiators - Starcie drużynowe
 • Ancient Market - Starcie drużynowe
 • On A Rock Beyond The Sun - Starcie drużynowe

[Obrazek: 30S5b841d.png] Hurku? To dobrze, że mnie słuchasz  Brąz
Złap z Hurkiem bliski kontakt, niszcząc razem z nim 15 pojazdów (tylko kampania).

Zanim zdobędziesz to trofeum, musisz zrekrutować Hurka, wykonując zadanie "Syn Marnotrawny" w Regionie Jacoba w Fort Drubman.
Z Hurkiem jako Twoją spluwą do wynajęcia, wyceluj w dowolny pojazd i naciśnij left , aby nakazać mu zniszczenie pojazdu za pomocą wyrzutni rakiet. Możesz niszczyć własne pojazdy przy sklepie z pojazdami. Gdy Hurk zniszczy 15 z nich trofeum wpadnie na Twoje konto..

[Obrazek: 31S35fac9.png] Mistrz wędkarstwa w Hope County  Srebro
Zdobądź wszystkie 4 wędki (tylko kampania).

W Far Cry 5 mamy do zdobycia 4 wędki. Możesz zobaczyć wszystkie z nich (i ich wymagania) w każdym sklepie w grze.
Zanim zaczniesz, zdecydowanie zalecam odblokowanie talentu "Król Rybaków" za 4 punkty. Będziesz potrzebował tego dla wędek  3 i 4. Z tym talentem zmieniasz przynęty na ryby wciskając  triangle w kole użytkowym po zaznaczeniu wędki. Musisz wybrać odpowiednie muchy dla każdej ryby (łosoś, bass, pstrąg, jesiotr).

Poniżej opis jak i gdzie zdobyć wszystkie wędki:

 1. Zwykła wędka - do kupienia w dowolnym sklepie za 300 $ (lub za darmo na każdym łowisku)
 2. Naturalna wędka - do kupienia w dowolnym sklepie za 800 $
 3.  Wędka Wonderboy - musisz ukończyć wszystkie misje poboczne Skylar. Pierwsza misja znajduje się w punkcie szybkiego podróżowania "Sklep umoczony kij" w regionie Jacoba. Musisz wykonać 3 questy: "Narzędzia fachowca", "Na ryby ", "Admirał". Lokalizacja zadań znajduje się w filmie poniżej.
 4. Wędka Old Betsy - Pokonaj rekordy każdego regionu w trudnych miejscach do wędkowania. Dodaj do ekwipunku trzecią wędkę, aby zwiększyć szanse na złapanie większej ryby. W centrali każdego regionu znajduje się tablica z rekordami (Fall's End, Areszt w Hope County, Wilcza jama). Na tablicy mamy podaną wagę ryb, które musisz złapać. Można to zrobić tylko na łowiskach, które są oznaczone jako trudne na mapie. Ciężar złowionych ryb jest losowy, ale większość z nich pobiłem przy 2-3 próbie (potrzebujesz trzeciej wędki, z pierwszymi dwoma nie pobijesz rekordu, a jeżeli nawet to jest to extremalnie trudne). Jeszcze raz przypominam, aby kupić talent "Król Rybaków". Następnie w kole użytkowym wybierz wędkę i naciśnij  triangle , aby wybrać właściwe muchy dla ryb. Jeśli masz już trzecią wędkę, to nie będzie problemów z tym trofeum.

[Obrazek: 32S7d3e17.png] Gotów do boju  Brąz
Całkowicie zmodyfikuj swoją broń (tylko kampania).

Najtańszą bronią do kupienia wszystkich modyfikacji jest Łuk, który ma tylko celownik Red Dot (795 $) i celownik snajperski (900 $). Nie musisz kupować żadnych skórek do broni . Łuk znajduje się w wielu miejscach i otrzymasz go od wielu wrogów w trakcie gry. Po znalezieniu go będzie dostępny do personalizacji w każdym sklepie wielobranżowym [Obrazek: sklep_wielobranzowy.png]. Po zakupie obu lunet trofeum wpadnie na nasze konto.[Obrazek: 33Se20b24.png] Zabójstwo z ukrycia  Brąz
Strzel oddalonemu o więcej niż 150 metrów wyznawcy w głowę z łuku lub karabinu (tylko kampania).

Istnieje kilka miejsc, w których możesz zdobyć to trofeum. Najpierw kup lub znajdź karabin snajperski i z celownikiem dystansowym.
Udało mi się zdobyć to trofeum w pobliżu posterunku "Browar Gwiżdżący Bóbr" w regionie Faith. Oddal się o około 180 metrów od posterunku i celuj w przeciwników na dachu.[Obrazek: 34S86797d.png] Złota rączka  Brąz
Stwórz 25 przepisów (tylko kampania).

Otwórz koło z bronią  L1  i naciśnij: R1 :, aby otworzyć koło użytkowe. Możesz tam stworzyć 6 rodzajów przepisów:
 • Niezłomność
 • Łowca doskonały
 • Wściekłość
 • Szybkość
 • Zioła
 • Bimber
Możesz to łatwo zrobić podczas gry. Zbieraj zioła i przeszukuj ciała wrogów, aby zbierać materiały do wytwarzania

[Obrazek: 35S419334.png] Niewolnik mody  Brąz
Wydaj 1000 dolarów na ciuchy (tylko kampania).

Idź do dowolnego sklepu wielobranżowego, i kup ubrania za 1000$, a po chwili trofeum będzie Twoje.

[Obrazek: 36S7b588b.png] Burżuj  Brąz
Wydaj 50 000 dolarów w sklepach z pojazdami (tylko kampania).

Idź do dowolnego sklepu z pojazdami i kup pojazdy za 50 000 $. Po ukończeniu fabuły powinieneś mieć około 30 000 - 40 000 $. Więcej pieniędzy można zarobić szybko, polując na zwierzęta, ryby i sprzedając ich skóry. Musisz ukończyć wszystkie wyzwania związane z polowaniem na trofeum Brąz mały "Mistrz wędkarstwa w Hope County" i po ukończeniu odsprzedać skóry, aby zdobyć wystarczającą ilość gotówki. 

[Obrazek: 37S0285e4.png] Zawalony garaż  Brąz
Zakup 3 pojazdy, by zapełnić swój garaż (tylko kampania).

Idź do dowolnego sklepu z pojazdami i kup 3 dowolne pojazdy, a trofeum będzie Twoje.

[Obrazek: 38S1deb26.png] Zabójca z przestworzy  Brąz
Zniszcz 10 samolotów, wykorzystując samolot lub helikopter (tylko kampania).

Idź do dowolnego hangaru lub sklepu z łodziami (zielone ikony na mapie). Zdobądź hydroplan z karabinem maszynowym (Carmina, Dzika Gęś). Samolot Carmina odblokowywany jest automatycznie w misji fabularnej "Nalot" w regionie Johna (To zadanie otrzymasz od Nicka Rye). Teraz podstaw ze sklepu kolejny samolot i strzelaj do tego pierwszego ,aby go zniszczyć (naciśnij R2 , aby użyć karabinu maszynowego). Dzięki tej metodzie trofeum jest bardzo łatwe. Po zniszczeniu samolotu zakup nowy w hangarze / sklepie z łodziami i powtarzaj w sumie 10 razy.

[Obrazek: 39Sdff053.png] Ucieczka z miejsca miazgi  Brąz
Przejedź i zabij 20 przeciwników (tylko kampania).

W całym świecie gry, napotkasz wielu pieszych przeciwników np. przy barykadach na drogach czy też na posterunkach. Najszybciej odblokujesz to trofeum rozjeżdżając przeciwników na posterunkach. W zależności od posterunku, ale jest ich tam około 10, a jeżeli uruchomisz alarm to jeszcze więcej. Po zabiciu 20 wrogów samochodem trofeum zostanie odblokowane. 

[Obrazek: 40S74aadd.png] Nawożenie ziemi  Brąz
Unicestwij 5 przeciwników za pomocą traktora (tylko kampania).

Trofeum możliwe do zdobycia gdziekolwiek odnajdziemy dowolny traktor (może być zwykły jak i z ostrzami). Dobrym miejscem na to trofeum jest posterunek "Sklep wędkarski Nolana". Na tym Posterunku stoi Traktor. Wejdź do niego, a następnie pokonaj 5 przeciwników. Obniżenie poziomu trudności i przygotowanie kilku apteczek ułatwi sprawę gdy zacznie robić się gorąco. Zabójstwa sumują się, więc nie musisz zabijać 5 przeciwników za jednym razem. 
[Obrazek: 41Sdd85f7.png] Śmierć z przestworzy  Brąz
Zrzuć bombę i zniszcz lub unieruchom 4 pojazdy naraz (tylko kampania).

Po ukończeniu misji fabularnej "Nalot" otrzymujemy do dyspozycji samolot "Carmina". Możemy go odnaleźć przy hangarze na terenie "Rye & Sons Aviation. Aby zdobyć to trofeum wyjeżdżamy na pobliską drogę (najlepiej stajemy na środku, utrudnić przejazd). Teraz czekamy na nadjeżdżające samochody kultu. W ciągu około 5 minut będzie na pewno kilka takich pojazdów. Każdego kierowcę zabijamy, a auto przystawiamy do samolotu. Gdy już będziemy mieli 4 auta blisko samolotu, wsiadamy do naszej Carminy i spuszczamy bombkę naciskając  L2 ,a następnie  R2 . Zginiemy, ale po chwili trofeum powędruje na nasze konto.[Obrazek: 42S986c73.png] Okazja puka do drzwi  Brąz
Używając kamieni lub puszek, odwróć uwagę 15 wrogów (tylko kampania).

Będąc w ukryciu możesz rzucać kamieniami lub puszkami, aby odwrócić uwagę przeciwników naciskając 

Aktywnie wykorzystuj odwracanie uwagi podczas wyzwalania posterunków lub podczas misji. Zaczekaj ,aż przeciwnik podejdzie do miejsca ,w którym kamień/puszka wylądowała, aby odwrócenie uwagi zostało zaliczone. 

[Obrazek: 43S5265e9.png] Strzelec drogowy  Brąz
Zabij 25 przeciwników, prowadząc pojazd lub wychylając się z niego (tylko kampania).

W tym trofeum "musisz" prowadzić auto i zabić podczas jazdy 25 wrogów. Słowo musisz dałem w cudzysłów dlatego, że trofeum odblokowałem bez jazdy jakimkolwiek pojazdem. Po prostu w misji "Ustawa o czystej wodzie" znalazłem auto z działkiem na pace. Po zabiciu kilku delikwentów trofeum było na moim koncie (fakt padłem kilka razy nim udało mi się wykonać zadanie).

[Obrazek: Strzelec_drogowy.jpg]


[Obrazek: 44S71c71b.png] Targ rybny  Brąz
Sprzedaj 20 ryb za kasę (tylko kampania).

W naturalny sposób złowisz 20 ryb, pracując nad wyzwaniami związanymi z rybołówstwem i Brąz mały Mistrz wędkarstwa w Hope County . Jeśli chcesz zrobić to wcześnie, po prostu udaj się na dowolne miejsce do łowienia ryb i łów i sprzedaj ryby, dopóki trofeum się nie odblokuje.

[Obrazek: 45S6cc369.png] Gdzie mój stek?  Brąz
Zmiękczaj mięso wołowe gołymi rękami. Póki nie umrze (tylko kampania).

Idź na pole które znajduje się na południe od placówki US-Auto w Regionie Johna, zawsze jest tam kilka byków. Jeżeli posiadasz środek homeopatyczny "wściekłość" możesz go użyć właśnie w tym momencie. Zwierze wyleci w powietrze po jednym uderzeniu, a trofeum wpadnie na Twoje konto.[Obrazek: 46Sc1d1b4.png] Haniebne bestie  Brąz
Zabij bizona, używając broni do walki wręcz (tylko kampania).

Idź do miejsca polowania na bizony pokazanego na filmie. W tym ogólnym obszarze zawsze będą dostępne żubry do pobicia Wink . Pamiętaj o zabraniu broni białej, takiej jak metalowa rura lub kij bejsbolowy.
Najłatwiej przed starciem jest spożyć środek homeopatyczny "wściekłość" z koła użytkowego. Zwiększa to zadawane przez Ciebie obrażenia w walce wręcz i zabije bizona jednym trafieniem. Jeśli nie posiadasz tego, to wciąż jest dość łatwe.
Wystarczy tłuc bizona bronią do walki wręcz, aż umrze.
Przed starciem obniż sobie poziom trudności.  Postaraj się stać za żubrem, aby nie mógł cię zaatakować i atakuj go rurą Smile . 
[Obrazek: 47S944cc0.png] Może będzie z tego coś więcej  Brąz
Rozwiąż 3 zadania ze znajomym (tylko kampania).

Aby zdobyć to trofeum, musisz zaprosić przyjaciela lub zostać zaproszonym do współpracy. Ukończenie 3 zadań jest bardzo szybkie i łatwe ponieważ wyzwolenie cywili, posterunków, zniszczenie własności kultu, znalezienie skrytki pepperskiej liczy się jako wykonana misja.. Można to zrobić w ciągu około 10-15 minut lub mniej.

[Obrazek: 48S70494b.png] Niczym ptak  Brąz
Użyj kombinezonu do szybowania, by pokonać ponad 5000 metrów (tylko kampania).

Najpierw musisz odblokować talent Kombinezon do szybowania, który kosztuje 4 punkty. Kiedy skaczesz lub spadasz z wysokości, musisz nacisnąć R3 , aby otworzyć kombinezon i szybować w powietrzu. To trofeum kumuluje się i nie musisz tego robić za jednym razem. Możesz także zakupić talent Desant Powietrzny za 10 punktów, co da ci możliwość unoszenia się w przestworzach przy każdym uruchomieniu szybkiej podróży..[Obrazek: 49S1a3fcb.png] Zajmę się tym osobiście  Srebro
Wykonaj 25 eliminacji w walce w zwarciu (tylko kampania).

Eliminacje dokonuje się przez zbliżenie się niepostrzeżenie do nieprzyjaciela i naciśnięcie R3 , gdy gdy pojawi się ikona eliminacji. Najszybciej trofeum zdobędziesz podczas przejmowania posterunków, ponieważ często jest tam około 10 przeciwników do likwidacji.

[Obrazek: Zajme_si%C4%99_tym_osobiscie.jpg]


[Obrazek: 50Sfee22d.png] Wybuchowa niespodzianka  Srebro
Zabij 5 wrogów dokonując sabotażu na pojazdach (tylko kampania).

Do tego trofeum potrzebny jest talent Sabotaż, który kosztuje 7 punktów. Za pomocą tego talentu możesz sabotować pojazdy wroga. Możesz to zrobić przytrzymując  square  od strony maski pojazdu,a po 10 sekundach pojazd eksploduje, zabijając wrogów w pobliżu. Możesz to zrobić wszędzie gdzie są jakieś pojazdy i wrogowie. Po prostu czekaj na środku drogi, żeby samochody się zbliżyły, a następnie szybko sabotuj pojazd. Jeżeli wrogowie którzy są w pobliżu zostaną zabici (minimum 5 ,ale nie trzeba tego robić za jednym razem) trofeum wpadnie na nasze konto.[Obrazek: 51Sb277cd.png] Surwiwalista  Srebro
Zakup połowę wszystkich dostępnych talentów (tylko kampania).

Istnieje 50 talentów, które możesz kupić. Do tego trofeum potrzebujesz 25 . Punkty otrzymujesz wykonując zadania, znajdując skrytki prepperskie i awansując w Salonie gier (Tryb Online). Skrzynki prepperskie są oznaczone na mapie podczas rozmowy z niektórymi ludźmi i czytania notatek. Wykonanie wszystkich innych trofeów (zwłaszcza łowieckich) daje wystarczająco dużo punktów, by kupić więcej niż połowę talentów - jeśli trzymasz się tylko tych najtańszych. Jeśli potrzebujesz więcej punktów, najpierw zdobądź trofea z salonu gier, a otrzymasz od nich kilka punktów. Następnie szukaj skrytek prepperskich m które są najszybszym sposobem, zwykle zawierają 3 czasopisma i trwają tylko 1-3 minuty.
[Obrazek: Kamilek_.png]
Odpowiedz

fishek Offline
Tech-friendly
#2
FarCry 5 dobra giera, grało się
Odpowiedz

mlayrafal Offline
Junior Member
#3
Jedna z najlepszych gier Big Grin
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gościO PlaystationTrophies.pl

Theme © iAndrew 2020 - Forum software by © MyBB .