Witaj Łowco trofeów

Doom Eternal Poradnik do trofeów + droga do platyny

@kamilek_ Offline
Ojciec Dyrektor
#1
Doom Eternal Poradnik do trofeów + droga do platyny

[Obrazek: Doom%20Eternal%20poradnik.jpg]

 • Poziom Trudności 4 /10
 • Ilość trofeów do zdobycia: 34 Trofea Offline: 27 ( 4 [Obrazek: zlotom.png], 10 [Obrazek: srebrom.png], 13 [Obrazek: brazm.png]) , Trofea Online: 7 (1  Platyna mała  , 2  Srebro małe , 4  Brąz mały )
 • Czas potrzebny do zdobycia platyny: około 30-40 godzin
 • Minimalna liczba przejść do zdobycia platyny: 2 (Jedno przejście w normalnym trybie oraz jedno w  trybie dodatkowego życia)
 • Trofea możliwe do pominięcia podczas pierwszego przejścia gry: brak (można wczytać ponownie każdą misje, ale tylko w normalnym trybie)
 • Poziom trudności wpływa na trofea?: Nie. Można grać i zdobywać trofea na najniższym poziomie trudności.

Krok 1: Zagraj w historię na dowolnym poziomie trudności (NIE w trybie dodatkowego życia) i zdobądź wszystkie przedmioty kolekcjonerskie.

Ukończ fabułę Doom Eternal na dowolnym poziomie trudności. NIE wybieraj trybu dodatkowego życia od samego początku. Nie dlatego, że byłoby to trudne, ale z dwóch innych powodów: Po pierwsze, nie ma wyboru misji w trybie dodatkowego życia, więc nie możesz zgubić przedmiotów kolekcjonerskich ani trofeów. Po drugie, nie możesz używać kodów w trybie dodatkowego życia, co oznacza, że nie możesz zdobyć trofeum „Mistrzostwo postu Brąz mały ”. Wymagany kod oszustwa znajduje się w misji 10 Nekravol. Oznacza to, że nawet jeśli najpierw ukończysz Tryb dodatkowego życia to i tak będziesz musiał ponownie zagrać w trybie standardowym, aby znaleźć, użyć kod i przejść jedną misje.
Poziom trudności nie ma znaczenia. Możesz zdobyć każde trofeum na najniższym poziomie trudności.

Upewnij się, że zdobyłeś wszystkie przedmioty kolekcjonerskie podczas gry. Pod koniec każdej misji odblokowujesz Szybką podróż. Dzięki temu możesz ponownie odwiedzić wszystkie obszary w tej Misji, aby zebrać przedmioty kolekcjonerskie, które pominąłeś. Wszystkie przedmioty kolekcjonerskie są oznaczone znakiem zapytania „?” na mapie, gdy się do nich zbliżysz. Żadnego z przedmiotów kolekcjonerskich nie można przegapić, ponieważ w dowolnym momencie możesz korzystać z wyboru misji (z wyjątkiem trybu dodatkowego życia, który nie pozwala na powtórzenie misji).

Krok 2: Zagraj w tryb dodatkowego życia (na najłatwiejszym poziomie trudności).

Tryb dodatkowego życia to tryb gry, w którym jeśli zginiesz - musisz rozpocząć rozgrywkę na nowo. Możesz jednak grać na najłatwiejszym poziomie trudności, a w grze odnajdziesz wiele dodatkowych żyć. Zabicie przez wrogów lub upadek nie oznacza zakończenia gry, oznacza to po prostu utratę jednego ze zgromadzonych dodatkowych żyć. Grę możesz ukończyć na najniższym poziomie trudności więc nie będzie to dużym wyzwaniem. Możesz umrzeć raz lub dwa, ale na wszystkich poziomach jest ponad 40 dodatkowych żyć. Możesz także ominąć Bramy Slayera (najtrudniejsze starcia), ponieważ już to zrobiłeś podczas zbierania przedmiotów kolekcjonerskich w 1. przejściu.
Pod koniec misji 5 gdy będzie odliczał czas możesz zginąć jeżeli nie dotrzesz do końca drogi przed upływem czasu.

Zalecam, aby po ukończeniu każdej misji lub nawet po punkcie kontrolnym zrobić kopię zapisu stanu gry na pendrive lub do chmury Ps+.

Krok 3: Tryb wieloosobowy (Battlemode)

Istnieje 5 trofeów związanych z BATTLEMODE, który jest trybem wieloosobowym Doom Eternal. Na szczęście wszystkie z tych trofeów można szybko zebrać w prywatnym meczu, ale do tego potrzeba minimum 3 graczy. Tak czy inaczej, te trofea nie są trudne. Jedynymi dość czasochłonnymi zadaniami są rozegranie 25 meczów i zdobycie 200 zabójstw.


Film z lokalizacją wszystkich znajdziek z podziałem na misje znajduje się na dole wątku.


[Obrazek: Heavy%20metal.png] Heavy metal  Platyna 
Zdobądź wszystkie trofea.

[Obrazek: Dzie%C5%84%20zag%C5%82ady.png] Dzień zagłady - Doomsday  Brąz 
Ukończ Piekło na Ziemi.

Trofeum niemożliwe do pominięcia. Otrzymamy je po ukończeniu Misji 1 "Piekło na Ziemi"

[Obrazek: %C5%81owca%20sta%C5%82%20si%C4%99%20ofiar%C4%85.png] Łowca stał się ofiarą - The Hunters Became the Hunted  Srebro
Zabij łowców zagłady.

Trofeum niemożliwe do pominięcia. Otrzymamy je po ukończeniu Misji 4 "Baza Łowców Zagłady"

[Obrazek: Odkrywka%20mi%C4%99dzyplanetarna.png] Odkrywka międzyplanetarna - Interplanetary Fracking  Brąz
Zrób dziurę w Marsie.

Trofeum niemożliwe do pominięcia. Otrzymamy je po ukończeniu Misji 7 "Jądro Marsa"

[Obrazek: Kciuk%20w%20d%C3%B3%C5%82.png] Kciuk w dół - Thumbs Down Srebro
Pokonaj gladiatora w koloseum.

Trofeum niemożliwe do pominięcia. Otrzymamy je po ukończeniu Misji 8 "Strażnik Jeden"

[Obrazek: Naprawa%20i%20tankowanie.png] Naprawa i tankowanie - Reforged and Refueled  Srebro
Zdobądź nowy Tygiel w Taras Nabad.

Trofeum niemożliwe do pominięcia. Otrzymamy je po ukończeniu Misji 9 "Taras Nabad"

[Obrazek: Nietradycjonalista.png] Nietradycjonalista - Nontraditionalist  Srebro
Zabij Khan Maykr.

Trofeum niemożliwe do pominięcia. Otrzymamy je po ukończeniu Misji 12 "Urdak"

[Obrazek: Ikonoklasta.png] Ikonoklasta - Iconoclast  Złoto
Zabij Ikonę Grzechu.

Trofeum niemożliwe do pominięcia. Otrzymamy je po ukończeniu Misji 13 "Ostatni Grzech"

[Obrazek: doom%20eternal%20Ikona%20Grzechu.jpg]

[Obrazek: Doom%20Eternal%20Ikona%20grzechu%202.jpg]

[Obrazek: Dawny%20i%20przysz%C5%82y%20Slayer.png] Dawny i przyszły Slayer - The Once and Future Slayer  Srebro
Ukończ kampanię na dowolnym poziomie trudności.

Trofeum nie możliwe do pominięcia. Otrzymasz je po ukończeniu wszystkich 13 misji.

[Obrazek: Poszukiwacz%20skarb%C3%B3w.png] Poszukiwacz skarbów - Treasure Hunter  Brąz
Ukończ wszystkie starcia i wyzwania oraz znajdź każdy przedmiot w Taras Nabad na jednym zapisie gry.

Taras Nabad jest dziewiątą misją kampanii, a do tego trofeum musisz w 100% ukończyć ten konkretny poziom, zdobywając każdy przedmiot kolekcjonerski, ukończyć zwykłe starcia, sekretne starcia, bramę Slayera, znaleźć automape i wykonać trzy wyzwania misji. Wyzwania misji na tym poziomie to: Ja, Encyklopedia - Zebranie 6 wpisów do Kodeksu, Chłodziarka - Użycie bomby lodowej, aby zamrozić 10 Demonów i Paracetamol - wykonać 3 różne Zabójstwa Chwały na Żywiołakach Bólu.[Obrazek: Doom%20Eternal%20Wszystkie%20starcia%20i...0Nabad.jpg]
[Obrazek: Mistrzostwo%20postu.png] Mistrzostwo postu - Master of Fasting  Brąz
Ukończ misję tylko z oszustwem włączającym tryb klęski głodowej.

Tryb klęski głodowej to oszustwo, które możesz zdobyć w 10. misji kampanii, Nekravol. Po uzyskaniu tego kodu możesz go włączyć podczas powtarzania poziomów z menu wyboru misji. Podczas wyboru misji naciśnij:  square  ,aby wyświetlić menu oszustw, a następnie włącz tylko oszustwo Tryb klęski głodowej. Dzięki temu kodowi wrogowie nie upuszczają zdrowia ani pancerza po zabiciu, a jedynie amunicję po zabiciu piłą łańcuchową. Możesz podnieść zdrowie lub zbroję tylko z przedmiotów na mapie. Najłatwiejszym miejscem na zdobycie tego trofeum będzie Misja 1. Piekło na Ziemi, w której spotkamy głównie najsłabszych przeciwników i okazjonalnie Arachnotron i Cacodemon. Przed częścią wrogów możesz po prostu uciec, poza walkami, w których musisz zabić wszystkich, aby przejść dalej. Gdy dojdziesz do końca poziomu z tym oszustwem, otrzymasz trofeum.

Uwaga, trofeum jest nieosiągalne w „trybie dodatkowego życia”. Powodem jest to, że w tym trybie nie ma wyboru misji (nawet po jego zakończeniu), dlatego nie ma możliwości włączenia kodów.

[Obrazek: Doom%20Eternal%20Tryb%20kl%C4%99ski%20g%C5%82odowej.jpg]

Lokalizacja Kodu tryb klęski głodowej w filmie poniżej (od 00:04:34) :[Obrazek: Po%20drabince%20wyniku.png] Po drabince wyniku - Running Up the High Score  Złoto

Ukończ tryb dodatkowego życia, mając ich 10 w ekwipunku.

W przypadku tego trofeum musisz wybrać tryb dodatkowego życia podczas rozpoczynania nowej gry. Następnie możesz wybrać najłatwiejszy poziom trudności „Ja chcę żyć”. Zasadniczo jest to tryb natychmiastowej śmierci, ale podczas każdej misji możesz odnaleźć dodatkowe życia. Jeśli pasek Twojego zdrowia spadnie do 0, po prostu zużyjesz kolejne życie z puli zebranych (wyjątek: Misja 5 gdy odliczanie czasu dobiegnie końca, a Ty nie zdążysz uciec, natychmiast zakończysz grę). Możesz znaleźć dodatkowe życia w każdej misji w grze i musisz upewnić się, że masz co najmniej 10 po zakończeniu ostatniej misji. Pamiętaj, aby zrobić kopię zapasową zapisu z gry po każdej misji lub po punkcie kontrolnym. Jeśli będziesz miał problem z którąś misją to zawsze będzie można przywrócić zapis.

Lokalizacja dodatkowych żyć z podziałem na misje w filmach z przedmiotami kolekcjonerskimi na samym dole tematu.

[Obrazek: Doom%20eternal%20dodatkowe%20%C5%BCycia.jpg]

[Obrazek: Doom%20Eternal%20-%20Po%20drabince%20Wyniku.jpg]

[Obrazek: Kryszta%C5%82owe%20pragnienie.png] Kryształowe pragnienie - Crystal Craving  Brąz

Ulepsz poziom zdrowia, pancerza lub amunicji.

Zdobędziesz to trofeum po znalezieniu pierwszego Kryształu Strażniczego w Fortecy Zagłady na początku 2. misji „Exultia” . Po więcej szczegółów zapraszam do trofeum Król Kryształów [Obrazek: silver.png].[Obrazek: Doom%20Eternal%20-%20Trofeum%20Kryszta%c...nienie.jpg]
[Obrazek: Kr%C3%B3l%20kryszta%C5%82%C3%B3w.png] Król kryształów - King of the Crystals  Srebro
W pełni ulepsz maksymalny poziom zdrowia, pancerza lub amunicji w pojedynczym zapisie gry.

To trofeum jest przyznawane za pełne ulepszenie dowolnej kategorii zdrowia, pancerza lub amunicji w jednym miejscu zapisu. Wymaga to tylko zdobycia 4 Kryształów Strażniczych z 12 dostępnych w grze, a następnie wybrania 4 kryształów w jednej kategorii.
Film z przedmiotami kolekcjonerskimi obejmuje lokalizację wszystkich kryształów strażniczych. Ostatni kryształ dostaniesz podczas misji Nekravol - część 2.[Obrazek: Doom%20Eternal%20Trofeum%20Kr%C3%B3l%20k...C3%B3w.jpg]

[Obrazek: Te%20lubi%C4%99%20najbardziej.png] Te lubię najbardziej  - This One’s my Favorite Brąz
Ukończ kategorię usprawnień Stroju Pretora w pojedynczym zapisie gry.

Patrz trofeum Wszystkie lubię najbardziej [Obrazek: gold.png]


[Obrazek: Wszystkie%20lubi%C4%99%20najbardziej.png] Wszystkie lubię najbardziej - They’re ALL My Favorite  Złoto
Kup wszystkie usprawnienia Stroju Pretora w pojedynczym zapisie gry.

To trofeum jest przyznawane za zakup wszystkich 4 ulepszeń stroju Pretora we wszystkich 5 kategoriach.
Kupujesz je za pomocą punktów Pretorskich, które można znaleźć podczas misji od Duchów Strażników, albo są przyznawane, gdy ukończysz misję i wyzwania z nią związane (od Misji 3 i późniejsze misje będą zawierać wyzwania). W grze jest o 15 punktów ulepszeń więcej niż potrzebujesz, aby zakupić wszystkie ulepszenia. Więc nie przejmuj się, jeśli przegapisz niektóre Wyzwania Misji, nie wszystkie są wymagane.

Film z przedmiotami kolekcjonerskimi obejmuje lokalizację wszystkich punktów Pretorskich (bez wyzwań).


[Obrazek: Doom%20Eternal%20-%20Wszystkie%20lubi%C4...rdziej.jpg]


[Obrazek: Domaykr.png] Domaykr - Homemaykr  Brąz
Użyj w Fortecy Zagłady 8 baterii strażniczych w pojedynczym zapisie gry.

Baterie strażnicze to rodzaj kolekcjonerskich przedmiotów, które są używane w Fortecy zagłady (Hub/łącznik pomiędzy światami/misjami ) do otwierania drzwi prowadzących do ulepszeń lub sekretów. Licząc baterie, które można odnaleźć przechodząc fabułe oraz te, które można uzyskać po ukończeniu wszystkich wyzwań misji, jest ich łącznie 27, czyli o 4 więcej, niż można w rzeczywistości wykorzystać w Fortecy zagłady. Oznacza to, że jeśli przeoczyłeś kilka z nich, nie stanowi to problemu.

Film z przedmiotami kolekcjonerskimi obejmuje lokalizację wszystkich Baterii Strażniczych (bez wyzwań).

[Obrazek: Doom%20eternal%20Bateria%20stra%C5%BCnicza.jpg]

[Obrazek: Doom%20Eternal%20Stacja%20Baterii%20stra...iczych.jpg]

[Obrazek: Doom%20Eternal%20Baterie%20stra%C5%BCnicze.jpg]


[Obrazek: Dodatkowe%20dodatkowe%20%C5%BCycia.png] Dodatkowe dodatkowe życia - Extra Extra Lives  Srebro
Podnieś łącznie 20 dodatkowych żyć w pojedynczym zapisie gry.

Dodatkowe życia są rozrzucone w każdej misji w tajnych lokalizacjach i są dostępne na standardowym lub dodatkowym trybie rozgrywki i działają natychmiastowo ożywiając Cię po wyczyszczeniu paska życia. Aby zdobyć to trofeum, musisz zebrać łącznie 20, nie musisz mieć ich jednocześnie 20. 

Film z przedmiotami kolekcjonerskimi obejmuje lokalizację dodatkowych żyć.

[Obrazek: Doom%20eternal%20dodatkowe%20%C5%BCycia.jpg]

[Obrazek: Przekuta%20lampa%20d%C5%BCina.png]  Przekuta lampa dżina - Reforged the Genie Lamp  Brąz
Ukończ kolekcję kodów oszustw w pojedynczym zapisie gry.

Kody oszustw są kolejnymi ze znajdziek w Doom Eternal. W grze odnajdziemy ich 14. Dzięki nim powtórne przechodzenie misji staje się łatwiejsze, a co najważniejsze nie blokuje trofeów.

Kody które można odnaleźć to:

 1. Dodatkowe życia bez końca - Gracz ma nieskończoną liczbę dodatkowych żyć.
 2. IDDQD - Pancerz strażnika jest aktywny przez całą misję.
 3. Tryb natychmiastowego oszołomienia - Pojedyncze trafienie pociskiem, wybuchem, płomiennym wybuchem lub odskokiem natychmiast oszołamia demony. Nie działa na unikalnych bossów.
 4. Wszystkie runy - Odblokowane wszystkie runy.
 5. Nieskończona amunicja - Nieskończona amunicja do każdej broni.
 6. IDKFA - Odblokowanie i mistrzostwa wszystkich broni, odblokowanie całego wyposażenia.
 7. Tryb wzmocnienia: Rzeź - Nieskończone wzmocnienie "rzeź" aktywne przez całą misję.
 8. Tryb srebrnej kuli - Oszołomione demony giną od pojedynczego trafienia pociskiem. Wybuchy, płomienny wybuch i  odskok natychmiast oszołamiają demony.
 9. W pełni ulepszony Strój Pretora - Odblokowane wszystkie usprawnienia Stroju Pretora
 10. Tryb wzmocnienia: Przeciążenie - Nieskończone wzmocnienie "przeciążenie" aktywne przez całą misję.
 11. Tryb klęski głodowej - Zabite demony nie upuszczają zdrowia ani pancerza.
 12. Imprezę czas zacząć - Demony zamieniają się w chmurę konfetti przy rozerwaniu dolnej lub górnej części ciała bądź całego ciała, utracie kończyny śmiercionośnym trafieniu w głowę.
 13. Tryb wzmocnienia: Szał - Nieskończone wzmocnienie "szał" od początku mapy. Działa tylko na poziomach "Piekło na Ziemi", "Exultia", "Supergniazdo Juchy", "Kompleks ARC" i "Jądro Marsa".
 14.  Tryb QuakeConowy - Niewidoczna publiczność wiwatuje w reakcji na twoją grę.
Film z przedmiotami kolekcjonerskimi obejmuje lokalizację wszystkich kodów oszustw.[Obrazek: Metal%20w%20sercu.png] Metal w sercu - Metal Head  Brąz
Ukończ kolekcję albumów w pojedynczym zapisie gry.

W grze do zebrania mamy 16 płyt, które są rozsiane po całym świecie gry. Lokalizacja każdej znajduje się w filmie z przedmiotami kolekcjonerskimi lub w filmie poniżej:

[Obrazek: Akcesoria%20sprzedawane%20oddzielnie.png] Akcesoria sprzedawane oddzielnie - Playset Sold Separately  Brąz
Ukończ kolekcję zabawek w pojedynczym zapisie gry.

Zabawki to kolejne przedmioty kolekcjonerskie, które są ukryte w świecie gry. Lokalizacja każdej zabawki w filmie z wszystkimi przedmiotami kolekcjonerskimi lub w filmie poniżej:[Obrazek: Szkoda,%20%C5%BCe%20nie%20umiem%20czyta%C4%87....png] Szkoda, że nie umiem czytać... - If Only I Could Read… Srebro
Zbierz wszystkie fizyczne strony kodeksu w pojedynczym zapisie gry.

Kolejne przedmioty kolekcjonerskie, które musimy odnaleźć... . Lokalizacja wszystkich stron kodeksu z podziałem na misje znajduje się na samym dole tematu.

[Obrazek: Poziom%20bonusowy.png] Poziom bonusowy - Bonus Stage  Brąz
Ukończ bramę Slayera.

Patrz trofeum Bramopowalacz  Srebro małe

[Obrazek: Bramopowalacz.png] Bramopowalacz - Breaker of Gates  Srebro
Ukończ wszystkie bramy Slayera w pojedynczym zapisie gry.

Bramy Slayera to najtrudniejsze spotkanie z wrogiem w grze. Na mapie są oznaczone fioletowym kolorem. Łącznie jest ich 6, począwszy od 2. misji i wymagają Kluczy Slayera. Klucz Slayera jest do odnalezienia zawsze blisko Bramy Slayera. Za ich ukończenie otrzymasz 3 punkty broni i klucze Empirejskie do użycia w Fortecy Zagłady w celu odblokowania broni Demaykr (trofeum Znajdź Demaykra [Obrazek: bronze.png]). Lokalizacja wszystkich Bram Slayera wraz z kluczami z podziałem na misje znajduje się na samym dole tematu oraz w filmie poniżej:
[Obrazek: Bro%C5%84%20do%20kolekcji.png] Broń do kolekcji - Gunpletionist  Srebro

Osiągnij mistrzostwo wszystkich modyfikacji broni w pojedynczym zapisie gry.

W celu zdobycia tego trofeum musisz zmaksymalizować każdą modyfikację dla każdej broni, która takową posiada. W grze jest łącznie 13 modyfikacji, BFG i Demaykr nie posiadają modyfikacji broni, a Super Strzelba ma tylko jedną. Modyfikacje broni znajdują się w kapsułkach, które Vega pozostawia w świecie gry i łącznie jest ich 12 do zebrania. Dziesięć z nich jest ukrytych w misjach , a pozostałe dwa znajdują się w Fortecy Zagłady. Aby zdobyć modyfikacje w fortecy, musisz zamontować po dwie baterie strażnicze, aby otworzyć drzwi. Baterie Strażnicze to kolejny element kolekcjonerski, na który należy zwrócić uwagę w grze. Jest wiele miejsc, w których można je znaleźć, a także zdobyć je, wykonując wyzwania misji.
Modyfikacje broni są ulepszane za pomocą punktów ulepszenia broni, które zdobywasz za ukończenie starć. Część jest nie do pominięci, ale niektóre są lepiej ukryte. Jednym z rodzajów starć za które otrzymujemy punkty ulepszeń broni jest Brama Slayera. Bramy Slayera są to naprawdę trudne bitwy na arenie z mnóstwem wrogów na wysokim poziomie, którzy strzelają do ciebie jednocześnie. Ich ukończenie daje trzy punkty ulepszenia broni. Na większości etapów są po dwa ukryte sekretne starcia za które również otrzymasz punkty ulepszenia broni. Są one aktywowane poprzez znalezienie określonych gniazd z jajami? i rozerwanie ich w celu przywołania wrogów. Sekretne starcia są jednak ograniczone czasowo, więc przygotuj amunicję, aby zabić wszystkich przeciwników w określonym przedziale czasowym.
Gdy wydasz wystarczającą liczbę punktów ulepszenia broni, aby zmaksymalizować modyfikację broni, będziesz mieć jedno ostatnie zadanie przed zdobyciem ostatecznego ulepszenia - mistrzostwo broni. Jest to wyzwanie, które kumuluje się w trakcie gry i wymaga wielokrotnego użycia danej modyfikacji broni w określony sposób. Może to być coś takiego jak użycie tej modyfikacji do zniszczenia słabych punktów wroga określoną liczbę razy lub np. zabicie określonej liczby wrogów jednym pociskiem za pomocą modyfikacji. Jeśli męczysz się z jakąś modyfikacją lub nawet jej nie używasz i nie chcesz marnować czasu na wyzwanie mistrzowskie, nie martw się, jest jeszcze jeden przedmiot kolekcjonerski, który zaczyna się pojawiać przed dziewiątym etapem ”Taras Nabad „. Te przedmioty kolekcjonerskie nazywane są żetonami mistrzostwa i odblokują dla Ciebie mistrzowską modyfikację broni!

Na późnych etapach gry ukrytych jest siedem żetonów mistrzostwa, a przypominam, że mamy 13 modyfikacji broni. Oznacza to, że nie musisz wykonywać nawet połowy wyzwań związanych z modyfikacjami broni, jeśli nie chcesz. Zdobądź więc wszystkie modyfikacje w grze, zmaksymalizuj je dzięki punktom ulepszenia broni, a gdy już będziesz mieć większość dostępnych wyzwań mistrzowskich, zacznij wybierać te, dla których nie chcesz tracić czasu na ich zdobycie i odblokuj je przy pomocy Żetonu Mistrzostwa

Nie używaj oszustwa IDKFA, zanim wszystkie mody broni zostaną maksymalnie rozwinięte. Może potencjalnie zakłócić twój postęp. Nie używaj żadnych kodów, które dotyczą odblokowań progresji. Rzeczy takie jak nieskończona amunicja i obrażenia poczwórne są w porządku, ale nie używaj takich rzeczy, jak wszystkie odblokowane runy lub odblokowanie i mistrzostwa wszystkich broni, odblokowanie całego wyposażenia ponieważ trofeum może się nie pojawić


[Obrazek: Znajd%C5%BA%20Demaykra.png] Znajdź Demaykra - Meet Your Unmaykr Brąz
Zdobądź Demaykra.

Nie osiągniesz tego trofeum ogrywając tylko tryb fabularny kampanii. Musisz ukończyć wszystkie sześć ukrytych Bram Slayera, aby uzyskać sześć kluczy Empirejskich wymaganych do wyłączenia pola siłowego wokół Demaykra. Kiedy zdobędziesz już wszystkie sześć kluczy, wróć do Fortecy Zagłady i wejdź w interakcję z panelem przy broni Demaykr, aby wyłączyć pole siłowe. Trofeum odblokuje się, gdy broń będzie w twoich rękach.

[Obrazek: Psiakrew,%20wszystkie%20mi%20si%C4%99%20psuj%C4%85.png] Psiakrew, wszystkie mi się psują - Darn It, They Keep BREAKING  Brąz

Wykonaj 33 unikalne zabójstwa chwały w pojedynczym zapisie gry.

To będzie jedno z pierwszych zdobytych trofeów. Wystarczające że zadasz wrogom wystarczająco dużo obrażeń a podświetlą się na niebiesko lub pomarańczowo, co oznacza, że możesz wykonać zabójstwo chwały poprzez naciśnięcie  R3 . Każdy inny wróg ma kilka zabójstw chwały, które możesz na nich wykonać, z przodu, z boku, z góry, z tyłu itp. Odblokujesz to prawdopodobnie w pierwszej lub drugiej misji gry.

[Obrazek: Doom%20Eternal%20-%20Zab%C3%B3jstwa%20chwa%C5%82y.jpg]
[Obrazek: Mieszanka%20delikatesowa.png] Mieszanka delikatesowa - Mix and Match  Brąz
Zagraj w trybie BATTLEMODE jako 5 różnych demonów.

Obecnie w Battlemode jest 5 różnych grywalnych demonów: Arcypodlec, Antropokub, Najeźdźca, Żywiołak bólu i Upiór. Aby zdobyć to trofeum, musisz ukończyć po jednej grze każdym demonem.

[Obrazek: Doom%20eternal%20Mieszanka%20delikatesow...0Match.jpg]

[Obrazek: Piekielne%20starcie.png] Piekielne starcie - Fight Like Hell  Brąz
Jako demon w trybie BATTLEMODE zadaj 5000 pkt obrażeń.

Trofeum wpadnie w miarę szybko pod warunkiem że grasz demonami. Do tego trofeum liczą się wszystkie obrażenia, które zadasz Slayerowi. Trofeum można śledzić w kamieniu milowym Piekielne starcie.

[Obrazek: Krwawa%20%C5%82a%C5%BAnia.png] Krwawa łaźnia - Blood Bath  Brąz
Zabij 200 przeciwników w trybie BATTLEMODE.

Zdecydowanie najtrudniejsze trofeum i najbardziej nudne. Zalecam znaleźć 2 znajomych i nabić zabójstwa w meczu prywatnym. Zabicie 200 przeciwników dla jednego gracza zajmuje około 1,5 h czyli dla trzech osób zejdzie poniżej 5h. Boost tego trofeum wygląda tak, że jeden gracz gra jako Slayer ,a pozostałe dwie osoby podstawiają się Slayer-owi. Po odblokowaniu trofeum zamieniacie się, aż ostatnia osoba odblokuje trofeum. Od siebie dodam, że tryb multi jest strasznie nudny i męczący. Zdecydowanie brakuje mi zwykłego Deathmatch lub Team Deathmatch.

[Obrazek: Cz%C5%82owiek%20kontra%20potwory.png] Człowiek kontra potwory - Man vs Monsters  Srebro
Weź udział w 25 rozgrywkach w trybie BATTLEMODE.

Aby zdobyć to trofeum, musisz ukończyć w sumie 25 meczów w trybie BATTLEMODE w meczu publicznym lub prywatnym. Musisz brać udział w meczu do końca, aby rozgrywka została zaliczona. Jeśli jednak gra się skończy z powodu opuszczenia przez przeciwnika (ów) areny to wygrana wpada na Twoje konto. Swój postęp w tym trofeum możesz śledzić w Kamieniu milowym Człowiek kontra potwory.

[Obrazek: Ekspert%20od%20broni.png] Ekspert od broni - Weapons Expert  Brąz
Zabij w BATTLEMODE demona sterowanego przez gracza za pomocą każdego z 8 rodzajów broni Slayera.

Podczas gry w trybie Battlemode grając jako Slayer musisz zabić demona wrogiego gracza za pomocą każdej z 8 broni Slayera. Te bronie to normalne 7 broni, które zawsze masz przy sobie, plus BFG, które możesz odebrać jako trzecie potężne ulepszenie, który przechodzi do 4. rundy. Trofeum zalecam zrobić z 2 znajomych w meczu prywatnym. Podczas strzału z BFG, gracze muszą stać koło siebie, aby kula ich trafiła i zabiła ponieważ macki z BFG ranią tylko zwykłe demony, a nie te którymi sterują gracze.

[Obrazek: Doom%20Eternal%20Bronie%20w%20Battlemode.jpg]

[Obrazek: Doom%20Eternal%20Pot%C4%99%C5%BCne%20ule...%20BFG.jpg]

[Obrazek: Doom%20Eternal%20BFG.jpg]

[Obrazek: Pok%C3%B3j%20mi%C4%99dzy%20demonami.png] Pokój między demonami - Truce between Demons  Srebro

Przywróć sobie lub sojusznikowi w trybie BATTLEMODE 50 000 pkt zdrowia.

Grając jako Demon, masz do wyboru dwa zestawy akcji, albo w stylu „ofensywnym”, albo „defensywnym” (demony mają różne nazwy tych działań). W wyposażeniu każdego Demona w Defensywie jest zdolność zwana Strefą Leczenia, która pozwala ci umieścić na ziemi obszar, na którym ty lub twój partner możecie przywrócić sobie pkt zdrowia ( 100 pkt co 1s. Strefa działa 8s). Pomiędzy trzecią a czwartą rundą meczu istnieje również inna umiejętność - Leczenie drużyny, którą możesz wybrać jako Demon, która pozwala natychmiast aktywować leczenie zarówno ciebie, jak i twojego kolegi z drużyny. Korzystając z jednej lub z obu tych umiejętności, musisz wyleczyć siebie lub swoich towarzyszy, aby uzyskać łącznie 50000 punktów zdrowia w meczach w trybie Battlemode. Postęp możesz sprawdzić w Kamieniu milowym Pokój między demonami.

[Obrazek: Doom%20Eternal%20Battlemode%20leczenie.png]

[Obrazek: Doom%20Eternal%20Leczenie%20dru%C5%BCyny.jpg]


[Obrazek: Magiczna%20liczba.png] Magiczna liczba - It’s a Magic Number  Złoto
Zabij 666 demonów.

To trofeum wpadnie naturalnie podczas rozgrywki w okolicy 4 lub 5 misji. Możesz śledzić postęp w Menu Pauzy w zakładce Kamienie Milowe.

[Obrazek: Doom%20Eternal%20-%20Magiczna%20Liczba.jpg]


Lokalizacja przedmiotów kolekcjonerskich (znajdziek) z podziałem na misje:

Misja 1Misja 2Misja 3Misja 4Misja 5Misja 6


Misja 7


Misja 8


Misja 9


Misja 10Misja 11Misja 12Misja 13Forteca Zagłady


[Obrazek: Kamilek_.png]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gościO PlaystationTrophies.pl

Theme © iAndrew 2020 - Forum software by © MyBB .