Usuń tę notatkę
Dołącz do społeczności Playstationtrophies.pl na swojej konsoli i pochwal się najnowszym trofeum

Usuń tę notatkę
Poszukujemy osób chętnych do pisania poradników. Osoby zainteresowane proszę o kontakt PWOcena wątku:
 • 0 głosów - średnia: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Assassin's Creed Origins The Curse of the Pharaohs (Klątwa Faraonów) Poradnik
#1
Assassin's Creed Origins The Curse of the Pharaohs (Klątwa Faraonów) Poradnik do trofeów
 • Poziom Trudności 3 /10
 • Ilość trofeów do zdobycia: 6 Trofea; Offline: (3 [Obrazek: brazm.png] ,2  Srebro małe ,1  Złoto małe )
 • Czas potrzebny do zdobycia 100%: około 20 godzin
 • Minimalna liczba przejść do zdobycia 100% : 1
 • Trofea możliwe do pominięcia podczas pierwszego przejścia : brak
 • Poziom trudności wpływa na trofea?: Nie. 
 • Trofea, które mogą nie wpaść (zbugowane): brak

Krok 1: Zagraj i ukończ historię
Ciesz się tym dodatkowym rozdziałem w podróży Bayek-a. Jeżeli masz problemy w walce z bossami, zajmij się misjami pobocznymi i lokacjami ,aby zdobywać punkty doświadczenia.
Każdy zdobywany poziom zapewni ci więcej zdrowia i będziesz zadawał więcej obrażeń. Każde ulepszenie sprzętu również ułatwi Ci rozgrywkę.

Krok 2: Poziom 55 i lokacje Selkit.
Wykonaj zadania poboczne które masz jeszcze do ukończenia jeżeli nie masz jeszcze maksymalnego poziomu. To znacznie ułatwi zabicie przeciwników w lokacjach Selkit.[Obrazek: 63S385752.png] Zdjęcie klątwy  Srebro
Pokonaj Tutanchamona w zaświatach (Klątwa Faraonów)

To jedyne trofeum związane z historią tego dodatku. Trofeum wyskoczy, gdy pokonasz Tutanchamona w Duat pod koniec misji "Klątwa faraonów "


[Obrazek: 64Sab529e.png] Wyższa moc  Srebro
Osiągnij poziom 55 (Klątwa Faraonów)

Pierwotny pułap poziomu 40 został podniesiony dwukrotnie. Pierwszy DLC (The Hidden Ones) podniósł pułap do 45, a Klątwa Faraonów pozwala dotrzeć do poziomu 55.
Jeśli wykonasz wszystkie zadania główne i poboczne z tego DLC i ukończysz lokacje ze skarbami, obozami itp., powinieneś być bardzo blisko poziomu 55. 

[Obrazek: 65S267066.png] Mroczny wierzchowiec  Brąz
Zdobądź Wiecznego Przeżuwacza do użytku poza zaświatami (Klątwa Faraonów)

Wieczny Przeżuwacz to koń, który zastępuje standardowego wierzchowca po wejściu w zaświaty. Po ukończeniu głównej opowieści możesz kupić Wiecznego Przeżuwacza w stajni w Set-Maat w Tebach, kosztuje 5000 złota. Po zakupie Przeżuwacza pojawi się trofeum.

[Obrazek: Wieczny_przezuwacz_1.jpg]

[Obrazek: Wieczny_przezuwacz_2.jpg]

[Obrazek: Wieczny_przezuwacz_3.jpg]

[Obrazek: 66Saeb3ba.png] Bolesny koniec  Złoto
Ukończ 5 lokacji Selkit (Klątwa Faraonów)

Jest 5 lokacji Selkit rozproszonych w świecie gry (1 na Pustyni Waset i cztery w zaświatach). Musisz wykonać określone zadania aby lokacja została zaliczona. Główne cele do zabicia zazwyczaj są na poziomie 58, co oznacza, że powinieneś mieć najlepiej poziom 55. 

Filmik z lokalizacją poniżej:


[Obrazek: 67S0558aa.png] Projekt Kometa  Brąz
Opracuj ulepszenie, wykorzystując okruchy gwiazdy (Klątwa Faraonów)

Okruchy gwiazd [Obrazek: 1.png] to nowy legendarny surowiec, który można wykorzystać do ulepszenia swojego sprzętu. Jeśli grałeś w grę główną i całkowicie zmodernizowałeś swój ekwipunek i nie sprzedałeś wszystkich innych zasobów, to powinno to być niezwykle łatwe trofeum.
Okruchy gwiazd można uzyskać od Widm Faraona, skorpionów lub z niektórych miejsc w zaświatach (ukryte w skrzyniach lub porozrzucane w świecie gry). Jeśli nie masz ochoty zabijać skorpionów lub jeśli Widma okazują się z początku zbyt trudne, możesz przejść dalej w głównej opowieści, aby uzyskać dostęp do swojego pierwszego miejsca w zaświatach: Aaru. W Aaru na północnym wschodzie jest krater zwany "Podarunek Nut", który zawiera kilkanaście rozrzuconych Okruchów gwiazd wokół oraz w skrzyni jest kolejne 20. Aby zrobić jedno z pierwszych ulepszeń potrzebujesz 20 okruchów ,więc jest to idealne miejsce, aby zdobyć to trofeum.

[Obrazek: Projekt_Kometa.jpg]


[Obrazek: 68S394c2d.png] Piroman  Brąz
Zniszcz mumię, podpalając ją (Klątwa Faraonów)

Mumie są jednym z kilku wrogów, których zobaczycie w zaświatach, najczęściej towarzyszą sługom Anubisa. Zwykle noszą ciężką broń (tarcze lub maczugę ). Najprostszym sposobem, aby zdobyć to trofeum, jest znalezienie mumii  która jest w pojedynkę (lub zabicie każdego innego żołnierza Anubisa), a następnie poczęstować ją bombą ogniową. Gdy zostanie zabita, trofeum pojawi się na naszym koncie.

[Obrazek: Kamilek_.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości